Autodroms » Izklaide

Kaimiņš sapūš Ford Mustang izpūtēju ar celtniecības putām! Izmisuma sauciens?

25 Mai 2020  

Kaimiņš sapūš Ford Mustang izpūtēju ar celtniecības putām! Izmisuma sauciens?Teorētiski tas varētu draudēt visiem puišeļiem, kuri savu “lepno” un “sportisko” automobiļu izpūtēju vietā iemetina taisnu cauruli un jūtas kā WRC čempioni. Nemaz nerunājot par motocikliem! No daža laba motorizētā divriteņa purkšķa orgasmu piedzīvo visa mikrorajona iedzīvotāji vienlaicīgi!

Kādam Amerikas autobraucējam kaimiņš dāsni sapūtis izpūtējā celtniecības putas. Acīm redzot, lai rēcošais Ford Mustang un kādu brīdi aizveras un ļauj apkārtējiem izgulēties. Vismaz tā Facebook lapā pastāstījis pats Mustang īpašnieks.

Klusumu cienošais kaimiņš pie “pieputotā” izpūtēja piespraudis zīmīti, kurā dod Mustang īpašniekam divas nedēļas laika, lai salabotu esošo vai uzstādītu jaunu un oriģinālu izplūdes sistēmu.

Misters Robinsons, kurš sevi uzskata šajā situācijā par cietušo ir neizpratnē un saka, ka esot ļoti draudzīgs un saprātīgs puisis. Pilnīgi pietiktu, ja viņam pieklājīgi palūgtu un viņš pats labprātīgi būtu nomainījis izplūdes sistēmu.

iespējams, ka Robimsona kungs patiešām ir draudzīgs, bet neattapīgs gan. Visticamāk ar neapmierinātiem un pārmetošiem skatieniem viņam nākas sastapties katru dienu un ne vienu reizi vien.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.