Autodroms » Auto Ziņas

Kas notiek, ja Dacia Duster pārbūvei pieķeras Porsche un Ferrari tūninga speciālisti?

25 Sep 2021  

Kas notiek, ja Dacia Duster pārbūvei pieķeras Porsche un Ferrari tūninga speciālisti?Droši vien puišiem un meitenēm grūti nācās sevi piespiest nolaisties no Ferrari un Porsche augstumiem līdz gluži parastam Dacia Duster. Lai gan tieši šajā gadījumā varēja likt lietā talantu, pieredzi un radošumu, jo super dārgam automobilim jau kopš dzimšanas viss ir ļoti labi!

Kas notiek, ja Dacia Duster pārbūvei pieķeras Porsche un Ferrari tūninga speciālisti?Kompānija Prior Design izrādījusi to, kas sanācis no Dacia Duster. Šis gara darbs lieliski pierāda, ka nav nozīmes zīmolam un skaļiem saukļiem. Pat visneiekārotākais braucamrīks ;istajā komplektācijā un ar nedaudz piekoriģētu dizainu var būt tieši tas auto, uz kuru ar skaudību atskatīsies dārgo un lepno spēkratu īpašnieki.

Kas notiek, ja Dacia Duster pārbūvei pieķeras Porsche un Ferrari tūninga speciālisti?Pārbūves komplekts Widebody Aero Kit  izmaksā vien 3000 eiro. ja pieļaujam, ka pašu auto iegādājamies par divdesmit eiro, tad šāda pārmaksa nebūt nav nekāds kosmoss. Tiesa gan, izcilie riteņu diski un riepas komplekta cenā nav iekļautas. Jāatrod arī kāds, kas par saprātīgu samaksu šo komplektu uzstādīs. Un tik un tā šāds skaistulis izmaksās lētāk, kā gluži parasts vidējas rocības SUV eksemplārs.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.