Autodroms » Drošība

Kas notiek reālajā dzīvē, ja nepiesprādzē sevi un pasažierus – skarbs video!

8 Nov 2018  

Kas notiek reālajā dzīvē, ja nepiesprādzē sevi un pasažierus - skarbs video!Pagriezienu rādītāji ir domāti neveiksminiekiem! Ziemas riepas liek tikai bailīgie! Pa telefonu pie stūres nerunā tie, kam žēl sodu samaksāt. Ātruma ierobežojumi ir garīgi atpalikušiem. Drošības jostas sprādzē tikai tie, kas nejēdz braukt kā pienākas! Šādi un kaudzēm līdzīgi apgalvojumi izskan no autovadītāju puses katru dienu. Un tomēr tas nav kašķīga vīreļa untums – likt piesprādzēt sevi pie sēdekļa ir tik sasodīti neērto jostu. Un cik nežēlīgi tas zog mūsu dzīves sekundes! gan piesprādzēšanās, gan atsprādzēšanās!

Viena lieta ir tas, ko daža laba iestāde uzlīmē uz lieliem ceļmalas reklāmas stendiem. tas viss ir pārlieku samāksloti un nerada ticamības efektu. Kas gan liels var atgadīties, ja siksna paliks neizmantota? Īsti kadri no video reģistratoriem no situācijām, kad ceļu satiksmes negadījumā iekļūst kāds, kam drošības siksna nav aplikta. Gan šoferim, gan pasažieriem. Noskatieties un padomājiet – vai tiešām arī jūs vēlētos kaut ko tādu piedzīvot stulbas ietiepības vārdā?

Noskaties un liec to izdarīt arī saviem draugiem un tuviniekiem. Vēl jo vairāk, ja kāds starp tiem arī mēdz “apmānīt” drošības jostu skaņas signālu ar internetā nopirktu aizbāzni!

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.