Autodroms » Izklaide

Kas tas ir – Bugatti Chiron vai Hyundai Tiburon (Coupe)? Rokdarbu pulciņš Ukrainā!

16 Apr 2019  

Kas tas ir - Bugatti Chiron vai Hyundai Tiburon (Coupe)? Rokdarbu pulciņš Ukrainā!Ko darīt, ja ļoti gribās, bet nevar atļauties? Uztaisīt pašam! Cik tad nu tur tā darba – fleksis, metināmais, špaktele un spainītis ar krāsu! Turklāt, ja šāds auto nepārsniedz oriģināla gabarītus, teorētiski pat varētu iziet tehnisko apskati. Tiesa gan ne kā viens no pasaules ātrākajiem un dārgākajiem automobiļiem.

Kā nu sanāca vai nesanāca – tā nav mūsu darīšana. Mēs vien varam apbrīnot šā brīnuma autora uzņēmību. Vēl jo vairāk, ja zinām šā pseido Bugatti Chiron vēsturi – tas iepriekšējā dzīvē bijis Hyundai Tiburon, ko Eiropā pazīstam kā Hyundai Coupe.

Teorētiski Hyundai Coupe ticis vien pie aizmugurējā anti spārna, kas domāts kā jumta turpinājums un Bugatti tik raksturīgajām krāsām. Taču piekrirīsiet – pirmajā acu mirklī pavīdēja doma par Chiron!

Ukrainas auto tematikas interneta medijs pamanījis šo unikālo meistardarbu pie garāžu kooperatīva un nav spējis vienaldzīgi paiet garām. Ja godīgi, tad skumji, ka pie mums neatrodas uzņēmīgi amatnieki, lai padarītu pasauli interesantāku un jautrāku.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.