Autodroms » Dažādi

Ko nozīmē spuldzītes, kas mirgo mūsu automobiļu priekšējos paneļos?

30 Apr 2019  

Ko nozīmē spuldzītes, kas mirgo mūsu automobiļu priekšējos paneļos?Pirms kāda laika saņēmām lūgumu izskaidrot, ko īsti nozīmē priekšējā panelī mirgojoš simbols, kurā redzams kaut kas apaļam zobratam līdzīgs ar izsaukuma zīmi pa vidu. Visu zināt nav iespējāms, tāpēc, lai rastu atbildi, iegrimām meklējumos. Un atradām – automātiskās ātrumkārbas problēma.

Mirgojošo spuldzīšu skaits var atšķirties. Kādam auto tās ir tikai dažas. Kādam priekšējā panelī var būt īsta diskotēka. Bieži vien par šo signālu nozīmi sākam interesēties tikai tad, kad kāds no tiem iededzies, kad esam nobraukuši dažas dienas un beidzot vēlā pievakarē atceramies ielūkoties automobiļa instrukcijā. Tik pat bieži tādās reizēs ir jau par vēlu kaut ko novērst un jāķerās pie prāva remonta.

Varbūt ir vērts noskaidrot, kādas tad tieši signālspuldzītes ir jūsu auto? Iemācīties šo sarakstu kā reizes rēķinu? Un vienmēr būt drošiem, ka dzeltena vai sarkana spuldzīte pēc pāris kilometriem nepārvērtīsies pārsimts eiro lielos remonta izdevumos?

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.