Autodroms » Izklaide

Krievijā ražota BMW navigācija Krimu uzskata par Ukrainu, sadusmojot patriotiskos pircējus!

16 Okt 2020  

Krievijā ražota BMW navigācija Krimu uzskata par Ukrainu, sadusmojot patriotiskos pircējus!Ir vesela virkne moderno tehnoloģiju, bez kurām savu dzīvi nevaram iedomāties – mobilie telefoni, datori, automašīnas navigācijas iekārtas. Vai kāds vēl atceras, kā nācās ar pirkstu braukt pa milzīgu saņurcītu papīra karti, lai atrastu vajadzīgo adresi. Nemaz nerunājot par ārzemju ceļojumiem! Tagad šāda opcija pieejama pat daudzos budžeta klases braucamrīkos – auto navigācija. Un tur, kur ir modernās tehnoloģijas, tur arī atgadās dažādi kuriozi!

Nevienam nav noslēpums, ka premium klases automobiļus BMW ražo arī Krievijas rūpnīcās. Piemēram, tepat netālajā Kaļiņingradā no konveijera lentes noripo lepnie un iekārojamie BMW X5 apvidnieki. Iespējams, ka šo sīkumu tik ātri neatklātu, ja vien kāds patriotiski noskaņots jaunā automobiļa pircējs no Maskavas nesataisītos doties ceļojumā uz Krimu. Burvīgo pussalu, kura vēl ne tik senā pagātnē bija iecienīts kūrorts ne tikai vietējo iedzīvotāju vidū vien.

Ar jauniegādāto auto laimīgais īpašnieks šķērsojis teju pusi Krievijas, kad beidzot netālu no Krimas navigācijas ekrānā parādījās uzraksts – uzmanību, jūs drīz šķērsosiet robežu un iebrauksiet Ukrainā!

Patriotiski noskaņotajam Krievijas BMW fanam vienā mirklī sabojājās noskaņojums un ceļojums sagandēts pilnīgi un galīgi. Atgriezies dzimtajā Maskavā neapmierinātais kungs vērsies ar sūdzību pie vietējā dīlera, kur auto iegādāts.

Pēc ilgiem un rūpīgiem izpētes darbiem tika secināts, ka neskatoties uz krievisko izcelsmi, BMW ir vācu auto, kurš Krievijā neizmanto un nekad neizmantos vietējo GLANOS, bet pēc koncerna standartiem turpinās lietot GPS sistēmu. Savukārt GPS nav īsti mierā ar Krimas īpašnieku maiņu, tāpēc visiem šīs markas īpašniekiem būs jāsamierinās, ka Krima ir Ukraina.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.