Autodroms » Izklaide

Krievijas mediji ziņo, ka drīz Latvijā sagaidāmi pirmie RAF eksemplāri. Vai Latvija pati to zina?

11 Feb 2019  

Krievijas mediji ziņo, ka drīz Latvijā sagaidāmi pirmie RAF eksemplāri. Vai Latvija pati to zina?Kā ziņo vairāki gan drukāti, gan internetā izvietoti Krievijas mediji, Latvijā jau tuvākā laikā atsākšot ražot kādreiz tik leģendāros RAF mikroautobusus. Darīšot to “Rīgas Automobiļu Fabrika” ar ģenerāldirektoru Kirilu Šumeiko priekšgalā. Tieši viņš medijiem esot atklājis, ka šobrīd pie jaunā transporta līdzekļa izstrādes darbojās neskaitāmas inženieru un dizaineru grupas no dažādām valstīm.

Jau 2020. gadā vajadzētu uzrasties taustāmam RAF konceptam. Šobrīd vien pieejama pirmā skice, taču daudz maz aptuvena vizuālā tēla vēl nav. Pie tā strādā speciālisti ar lielu pieredzi. Pēterburgas mākslas augstskolas katedras vadītājs, kundze, kas savulaik piedalījusies RAF 977 radīšanā un vīrs, kurš tālajos septiņdesmitajos tika uzskatīts par rūpnieciskā dizaina celmlauzi.

Krievijas mediji ziņo, ka drīz Latvijā sagaidāmi pirmie RAF eksemplāri. Vai Latvija pati to zina?Jaunā RAF ģenerāldirektors gan nekaļot plānus lielu rūpnīcu būvniecībai un masveida ražošanai. Vispirms nepieciešams apgūt potenciālo tirgus segmentu. Zināms vien tas, ka jaunie RAF ieplānoti kā elektriskie transporta līdzekļi, no kuriem viens spēšot uzlādēties ar stangām no trolejbusu vadiem. labs risinājums, jo uzlādes laikā nav jāapstājas un jāpavada vairākas stundas pie rozetes!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.