Autodroms » Tehnoloģija

Krown centrā Latvijā vēl nebijusi tehnoloģija – RestorFX! Rezultāts pārsteidz!

23 Aug 2019  

Krown centrā Latvijā vēl nebijusi tehnoloģija - RestorFX! Rezultāts pārsteidz!Kādu dienu apsēdāmies pie galda un parunājām par unikālām lietām! Par tehnoloģijām, kas ļauj atgriezt automobilim sākotnējo rūpnīcas krāsojuma stāvokli. Rezultāts spēj pārsteigt jebkuru! Tāpēc arī jūsu uzmanībai sarunās pārskats gan rakstiski, gan video formātā! Nikolass no Amerikas, Raivis no Latvijas un raidījums AUTODROMS!

Kāpēc esi Latvijā?

Restor Fix aktīvi meklē jaunus un atsaucīgus partnerus visā pasaulē. Latvijā tā ir lieliska iespēja apvienoties ar Krown, kas ir patiešām vērtīgi. Jau labu laiku Restor Fix skatījies Krown virzienā jo atklājuši to par lielisku un unikālu produktu. Labāko auto pretrūsas nozarē. Un tā kā Restor Fix arī savā ziņā un nozarē ir unikāls produkts, tad šāda savienība ir tikai loģisks iznākums.

Cik populārs ir Restor Fix?

Šis līdzeklis ir starptautiskajā auto industrijas tirgū jau vairāk par pieciem gadiem. Lai arī tā ir Amerikas kompānija, nu jau vairāk par trīs gadiem produkts veiksmīgi iekaro arī Eiropu. Šobrīd visā Eiropā ir apmēram 45 pārstāvniecības. Sadarbības partneri. Tajā skaitā Skandināvijā, Francijā, Vācijā, Baltijā. Taču attīstība arvien turpinās. Un kāpēc gan to nedarīt kopā ar Krown, jo arī Krown ir bagāts ar pārstāvniecībām gan Eiropā, gan ārpus tās.

Par Restor Fix vēsturi.

Lai attīstītu konkrēto produktu, kompānijas tehnologi strādājuši 18 gadus. Pirmssākumi meklējami Kanādā, kur uzņēmums dibināts uzņēmēja Aleksandra Nadjukeja gādību. Sākās pirmās apstrādes vietas, kam vēlāk jau sekoja frančīzes ņēmēji. Protams, viss notiek stingrā ražotāju uzraudzībā.

Vai Restor Fix ir vienīgais uzņēmuma produkts?

Pavisam kompānija ražo vairāk par 45 dažādiem produktiem. Taču lielākā daļa no tiem ir kā asistenti Restor Fix, kas ir unikāls automobiļu krāsas un lakas atjaunotājs. Tas ir produkts, kam pasaulē nav analoga. Tā nav ne pulēšana, ne izturīgs aizsardzības pārklājums. Tas ir daudz efektīvāk par pulēšanu, bet lētāk par krāsošanu, jo atjauno oriģinālo krāsu un laku. Tā ir programma, kas atgriež automobilim rūpnīcas sākotnējo stāvokli. Ar to tad arī nodarbojās apstrādes centri visā pasaulē. Tas ir efektīgi gan cenas, gan laika ziņā.

Vai pats brauc ar Restor Fix apstrādātām automašīnām?

Pats Nikolas ir izaudzis kopā ar ļoti unikāliem automobiļiem. Tēvs restaurējis seno laiku sacīkšu automobiļus. Automobiļi bijuši visapkārt gan bērnībā, gan visu atlikušo mūžu. Viena no pirmajām Nikolasa automašīnām bijusi 1978. gada Lancia Skorpion! Priekš Amerikas tas bijis kaut kas īpaši ekskluzīvs. Laikam ejot Nikolas kļuvis par Porsche fanu. Šobrīd ikdienas auto esot Porsche Cayenne, taču garāžā stāv arī kāds elektriskais automobilis. Protams, viņa auto ir apstrādāts ar Restor Fix, jo uz viņa auto bieži tiek veikti produktu demonstrējumi vai produkta uzlabojumu izmēģinājumi. Tā kā šoreiz teiciens par kurpnieku bez zābakiem īsti neesot vietā!

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.