Autodroms » Tirgus

Kurš automobilis ražotājam nes vislielākos ienākumus? Neticami, bet fakts!

13 Sep 2019  

Kurš automobilis ražotājam nes vislielākos ienākumus? Neticami, bet fakts!To, ka automobilis nu nekādi nevar maksāt daudzus desmitus tūkstošu, skaidrs ir jebkuram. Garajā ķēdē no konveijera līdz patērētājam cena teju vai trīskāršojas. Jebkurš automobilis, kas izbrauc pa rūpnīcas vārtiem, ir paredzēts peļņai. pamatīgai peļņai! Bizness! Un nekā personiska…

Svaigākie Bloomberg Intelligence ziņojumi liecina, ka vispelnošākais automobilis pasaulē nav neviens cits, kā klasiskais Porsche 911. Ja konkrētāk, tad šā modeļa astotā paaudze. Porsche 911 nes kompānijai veselus trīsdesmit procentus no kopējiem ienākumiem. Un ne Cayenne vai Panamera, kas radīti cilvēkam parastam, kuram nez kāpēc uzradusies nauda. Tieši klasika – Porsche 911.

Dīvaini ir tas, ka šis modelis kompānijai nes vislielākos ienākumus, taču pārdošanas ziņā pieticīgi sadzīvo ar vienpadsmit procentiem. Reizes rēķins ir vienkāršs – pērk maz, maksā daudz un sarūpē Porsche akcionāriem 30 procentus no gada ienākumiem. Arliem vien minēt, cik ir šāda automobiļa pašizmaksa pie tāda reizesrēķina.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.