Autodroms » Izklaide

Kurš teicis, ka Dacia Duster ir neinteresants auto? Nedaudz profesionāla tūninga, un tas pārvērsts sapnī!

20 Sep 2019  

Kurš teicis, ka Dacia Duster ir neinteresants auto? Nedaudz profesionāla tūninga, un tas pārvērsts sapnī!Kaut kā interesanti auto industrijā ieviesies – automobilis, kurš maksā ceturtdaļu miljona, kurš ir skaists, avangardisks, jaudīgs, nežēlīgi ātrs un visas pasaules autobraucēju iekārots, ātri vien nonāk tūninga studiju rokās, lai kļūtu… Savādāks. Ne tāds, kā rūpnīcā iecerēts. Pat neskatoties uz to, ka ka šādi modeļi tiražēti dažos simtos. Savukārt tos auto, kuri mums visapkārt ir tūkstošiem un vizuāli ne ar ko neizceļas, īstu tūninga meistari apiet ar līkumu. Tas, ko kāds daucpadsmit gadīga BMW īpašnieks skrūvē savā garāžā, neskaitās.

Austrumeiropā labi pazīstams tūninga lietpratējs Rastislavs Prokops nodemonstrējis, kāds varētu izskatīties pavisam vienkāršs Dacia Duster pēc nelielas pārbūves. Protams, zināmus ieguldījumus tas prasa, taču zinot, ka jauns auto maksā pie 17 tūkstošiem, rezultāts ir apsveicams.

Kurš teicis, ka Dacia Duster ir neinteresants auto? Nedaudz profesionāla tūninga, un tas pārvērsts sapnī!Jāpiebilst, ka šajā gadījumā tā ir tikai Dacia Duster vizualizācija. Dzīvē neviens auto šādi nav pārbūvēts. Taču uzņēmīgais puisis ir gatavs to darīt pēc pirmā aicinājuma. Galvenokārt dizaina mākslinieks gribēja parādīt, ka ļoti interesanti tūninga elementi mums ir visapkārt par ļoti pieņemamām cenām un daudzus modeļus mēs vienkārši nenovērtējam!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.