Autodroms » Tirgus

Latvijā Audi prezentē pilnībā elektrisko un dinamisko Audi e-tron Sportback

8 Mai 2020  

Garo distanču maršrutos Audi e-tron Sportback 55 quattro ātrās uzlādes stacijās ar līdzstrāvu (DC) iespējams uzlādēt līdz pat 150 kW. Nedaudz mazāk kā pusstundas laikā akumulators sasniedz 80%. Uzlādi publiskajās maiņstrāvas (AC) uzlādes stacijās iespējams veikt ar standarta aprīkojumā iekļauto Mode-3 kabeli. Tajā (AC) pieejama līdz 11 kW jaudas, un to iespējams palielināt līdz 22 kW ar otro uzlādes ierīci, kas papildu aprīkojumā būs pieejama 2020. gada otrajā pusē.  Audi uzlādes pakalpojums e-tron Charging Service nodrošina vieglu piekļuvi teju 130 000 publisko uzlādes punktu 24 Eiropas valstīs – un to skaits aizvien pieaug. Neatkarīgi no tā, vai tā ir maiņstrāva vai līdzstrāva, 11 vai 150 kW, procesa sākšanai nepieciešama tikai viena karte. Audi ir gatavs brīdim, kad brīva ceļošana Eiropā būs atkal iespējama, tādēļ arī klientiem Latvijā e-tron Charging Service pakalpojums ir jau pieejams, nodrošinot ērtu pārvietošanos ar privāto Audi elektroautomobili.Sportiskā kupeja pieejama divās dažādās veiktspējas versijās – Audi e-tron Sportback 50 quattro un Audi e-tron Sportback 55 quattro – un tā sākuma cena ir 74 000 eiro.

Dinamiskā SUV kupeja apvieno iespaidīgu jaudu – līdz pat 300 kW, vēl garāku nobraukšanas distanci – ar vienu akumulatoru uzlādi līdz pat 446 kilometriem un izteiksmīgu dizainu, kas izceļ kupejas eleganci un dinamisko dabu. Virtuālu Audi e-tron Sportback tūri iespējams turpināt digitālā saziņā ar Audi pārdošanas konsultantiem vai apskatīt klātienē Audi centros Moller Auto Rīga un Moller Auto Lidosta, kur nodrošinātas visas piesardzības prasības, lai automobiļa apskate būtu droša.

Audi e-tron Sportback 55 quattro visu riteņu piedziņa ļauj autovadītājam izbaudīt efektivitātes, veiktspējas un maksimāla līdzsvara mijiedarbību. Katra ass ir aprīkota ar asinhronu elektromotoru. Ar 265 kW jaudu un 561 Nm griezes momentu divi standarta aprīkojumā esošie elektromotori nodrošina jaudīgu SUV kupejas paātrinājumu, kas nerada kaitīgos izmešus un ir praktiski nedzirdams. e-tron Sportback 55 quattro 100 km/h liela ātruma sasniegšanai nepieciešamas vien 6,6 sekundes, bet Boost režīmā, kad piedziņa uz 8 sekundēm rada 300 kW jaudu un 664 Nm griezes momentu, 5,7 sekundēs. Auto maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots līdz 200 km/h.

Garo distanču maršrutos Audi e-tron Sportback 55 quattro ātrās uzlādes stacijās ar līdzstrāvu (DC) iespējams uzlādēt līdz pat 150 kW. Nedaudz mazāk kā pusstundas laikā akumulators sasniedz 80%. Uzlādi publiskajās maiņstrāvas (AC) uzlādes stacijās iespējams veikt ar standarta aprīkojumā iekļauto Mode-3 kabeli. Tajā (AC) pieejama līdz 11 kW jaudas, un to iespējams palielināt līdz 22 kW ar otro uzlādes ierīci, kas papildu aprīkojumā būs pieejama 2020. gada otrajā pusē.  Audi uzlādes pakalpojums e-tron Charging Service nodrošina vieglu piekļuvi teju 130 000 publisko uzlādes punktu 24 Eiropas valstīs – un to skaits aizvien pieaug. Neatkarīgi no tā, vai tā ir maiņstrāva vai līdzstrāva, 11 vai 150 kW, procesa sākšanai nepieciešama tikai viena karte. Audi ir gatavs brīdim, kad brīva ceļošana Eiropā būs atkal iespējama, tādēļ arī klientiem Latvijā e-tron Charging Service pakalpojums ir jau pieejams, nodrošinot ērtu pārvietošanos ar privāto Audi elektroautomobili.Garo distanču maršrutos Audi e-tron Sportback 55 quattro ātrās uzlādes stacijās ar līdzstrāvu (DC) iespējams uzlādēt līdz pat 150 kW. Nedaudz mazāk kā pusstundas laikā akumulators sasniedz 80%. Uzlādi publiskajās maiņstrāvas (AC) uzlādes stacijās iespējams veikt ar standarta aprīkojumā iekļauto Mode-3 kabeli. Tajā (AC) pieejama līdz 11 kW jaudas, un to iespējams palielināt līdz 22 kW ar otro uzlādes ierīci, kas papildu aprīkojumā būs pieejama 2020. gada otrajā pusē.  Audi uzlādes pakalpojums e-tron Charging Service nodrošina vieglu piekļuvi teju 130 000 publisko uzlādes punktu 24 Eiropas valstīs – un to skaits aizvien pieaug. Neatkarīgi no tā, vai tā ir maiņstrāva vai līdzstrāva, 11 vai 150 kW, procesa sākšanai nepieciešama tikai viena karte. Audi ir gatavs brīdim, kad brīva ceļošana Eiropā būs atkal iespējama, tādēļ arī klientiem Latvijā e-tron Charging Service pakalpojums ir jau pieejams, nodrošinot ērtu pārvietošanos ar privāto Audi elektroautomobili.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.