Autodroms » Izklaide

Latvijā būs dzirdams jauns radio raidījums autobraucējiem – “garāžas sarunas”

2 Jan 2021  
Foto: PEXEL

Foto: PEXEL

Grozies kā gribi, taču automobilis mūsu dzīvē aizņem prāvu vietu. Mūsdienu straujais ritums nav iedomājams bez uzticama spēkrata, ar kuru nokļūt vajadzīgajā vietā pašam un nogādāt nepieciešamo. Diemžēl automobiļi spēj sagādāt arī problēmas. To tad arī centīsies risināt radio raidījums “Garāžas sarunas”.

Jau sākot ar 2021. gada 6. janvāri katru trešdienas vakaru Latvijas radio 2 viļņos septiņos vakarā skanēs izglītojoši izklaidējošs raidījums “Garāžas sarunas”, kurā pievienoties aicinās LR2 ētera balss Kaspars Markševics un auto žurnālists ar gana prāvu pieredzi – Gints Gavers.

Ja atceramies, tad Gints Latvijas radio 2 viļņos bija klausāms vairākus gadus ar līdzīga satura raidījumu. Gints Gavers pazīstams kā ReTV raidījuma “Autodroms” producents un vadītājs, kā arī tāda paša nosaukuma interneta vietnes www.autodroms.lv vadītājs. Auto žurnālista pieredze uzsākta vēl tālajā 1994. gadā toreiz vienā no Latvijas populārākajiem vīriešu auditorijas žurnāliem “auto”.

Raidījumā “Garāžas sarunas” Gints un Kaspars tērzēs par visu, kas saistīts ar un ap auto. Sākot no tā iegādāšanās brīža un beidzot ar apkopi, remontu, apdrošināšanu un pārdošanu. Klausītāji būs aicināti piedalīties ar jautājumiem un komentāriem atvērtajā SMS līnijā.

Lai arī Latvija uzskatāma par nelielu un pasaules mērogā nenozīmīgu auto tirgu, vēl kāds informācijas avots noteikti nepatraucēs. Kas zina, varbūt ar laiku arī mūsu automobilisti mainīs savus līdzšinējos auto izvēles paradumus!

 

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.