Autodroms » Auto Ziņas

Leipcigas ražotnē ir uzsākta jaunā Porsche Macan sērijveida ražošana. Stājamies rindā!

1 Sep 2018  

Leipcigas ražotnē ir uzsākta jaunā Porsche Macan sērijveida ražošana. Stājamies rindā!Pirmais automobilis ir sekmīgi atstājis virsbūvju un krāsošanas cehu, kā arī montāžas konveijeru. Atsevišķas rūpnīcas daļas tika īpaši pielāgotas šī modeļa ražošanai. Automobilis virsbūves krāsā Mamba Green Metallic nonāks pie klienta Ķīnā. Ķīna ir kļuvusi par Porsche lielāko pārdošanas tirgu, un sevišķi populārs tur ir Macan ar vairāk nekā 100 tūkstošiem piegāžu kopš tā laišanas tirgū 2014. gadā. Nepārtrauktais lielais pieprasījums pēc šī kompaktā SUV liek kāpināt tā sērijveida ražošanu straujāk nekā jebkad agrāk: līdz septembra sākumam jaunā Macan ražošana Leipcigā tiks palielināta līdz vairāk nekā 420 automobiļiem dienā. Tas nozīmē, ka jau pēc dažām dienām šis automobilis sasniegs lielo ražošanas apjomu, ar ko lepojas tā priekštecis.

Vairāki virsbūves uzlabojumi ir padarījuši jaunā Macan izskatu vēl sportiskāku un modernāku. Aizmugure ir plaši pārveidota, par pamatu ņemot iepriekšējā modeļa eleganto siluetu. Telpiskā LED pakaļējā gabarītgaismas josla nodrošina Porsche raksturīgo tēlu. Leipcigas rūpnīcas virsbūvju cehs tika īpaši paplašināts, lai izveidotu specializētu aizmugures vāku ražošanas zonu. Turklāt ir pilnveidotas un pielāgotas vairākas montāžas konveijera daļas, lai tās atbilstu kompakto SUV jaunajam ražošanas līmenim, tādējādi nodrošinot, ka jaunais Macan nezaudē nevienu no sava priekšgājēja daudzkārt godalgotajām īpašībām. ASV Dž. D. Pauera tirgus izpētes institūta veiktajā sākotnējās kvalitātes pētījumā Macan vairākkārt ir ieņēmis pirmo vietu, pēdējo reizi — pagājušajā gadā.

Leipcigas ražotnē ir uzsākta jaunā Porsche Macan sērijveida ražošana. Stājamies rindā!Pasaule tika iepazīstināta ar jauno Macan jūlija beigās Šanhajā. Kopš ražošanas sākuma 2014. gadā šis kompaktais SUV ir guvis lielus panākumus, un tagad ir ievērojami uzlabota tā konstrukcija, ērtums, savienojamība un braukšanas dinamika, lai Macan joprojām būtu sportiskākais savā segmentā. Turpmāk arī standarta aprīkojumā priekšējos lukturos tiks izmantota jaunā LED tehnoloģija. Spilgtākie jauninājumi automobiļa salonā ir jaunās Porsche komunikācijas sistēmas (PCM) 10,9 collu skārienekrāns, pārveidotās un pārvietotās ventilācijas atveres un GT sporta stūre, kas pazīstama no 911. PCM nodrošina piekļuvi jaunām digitālajām funkcijām, piemēram, intelektiskajai balss vadībai un tiešsaistes navigācijas sistēmai, kas ietverta standarta komplektācijā. Automobiļa komforta iekārtu klāsts arī ir papildināts, iekļaujot satiksmes sastrēgumu palīgsistēmu, jonizatoru un apsildāmu vējstiklu.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.