Autodroms » Tehnoloģija

LG izstrādājis sistēmu, kas palielina autovadītāju un pasažieru drošību jaunajos Mercedes-Benz C klases automobiļos

7 Okt 2021  

LG izstrādājis sistēmu, kas palielina autovadītāju un pasažieru drošību jaunajos Mercedes-Benz C klases automobiļosLG Electronics izstrādājis autovadītāja atbalsta sistēmas (Advanced Driver Assistance Systems jeb ADAS) kameras moduli, kas pieejams jaunajos 2021.gada Mercedes-Benz C klases automobiļos, kuru tirdzniecība jau sākta tirgos visā pasaulē. LG ADAS izmanto jaunākās autonozares tehnoloģijas un darbojas kopā ar Mercedes-Benz AG precizitātes inženieriju, lai palielinātu jaunās C klases automobiļu autovadītāju un pasažieru drošību.

LG izsmalcinātā ADAS sistēma atbalsta vairākas nozīmīgas uz drošību vērstas funkcijas, tostarp automātisko ārkārtas bremzēšanu, joslas šķērsošanas brīdinājuma asistentu Lane Departure Warning, joslas saglabāšanas asistentu Lane Keeping Assist, ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu, inteliģento priekšējo lukturu kontroli un adaptīvo kruīza kontroli, lai panāktu ne tikai automobiļa pasažieru, bet arī citu satiksmes dalībnieku un gājēju drošību. Vairākas LG ADAS sistēmas atbalstītas funkcijas, tostarp AEB un LDW vairākās valstīs līdz 2022.gadam jaunos automobiļos tiks noteiktas kā obligātas.

LG izstrādātā ADAS sistēma atspoguļo uzņēmuma vairāku gadu līderību mobilo komunikāciju, attēlu atpazīšanas un savienojamības jomās. Progresīvais mākslīgais intelekts un padziļinātā mācīšanās, kuri ir svarīgi LG biznesa stratēģijas elementi, kamerai nodrošina iespējas apkopot un apstrādāt dažādu ar satiksmi saistītu informāciju, lai palīdzētu autovadītājiem reālajā laikā reaģēt uz ceļa un satiksmes apstākļiem. Sistēma precīzi atpazīst apkārtējo vidi, nepārtraukti analizējot automobiļa pozīciju gan attiecībā pret kustīgiem, gan nekustīgiem objektiem, un automātiski pielieto bremzes, ja sadursme ir neizbēgama. Dati no kameras arī ļauj sistēmai brīdināt autovadītājus, ja viņi nejauši iebrauc pretējā braukšanas joslā vai pārāk tuvu pietuvojas priekšā braucošajam transportlīdzeklim.

Starp strauju izaugsmi piedzīvojošā uzņēmuma LG Vehicle Component Solutions Company, klientiem ir vairāki globāli automobiļu zīmoli, tostarp Mercedes-Benz, Ford un Cadillac. Tā kopuzņēmums LG Magna e-Powertrain ražo elektriskos motorus, invertorus, iebūvējamus lādētājus un elektroniskās piedziņas sistēmas elektroauto tirgum.

LG Vehicle Component Solutions Company saņēmusi globālās testēšanas un sertificēšanas organizācijas TÜV Rheinland atzinību par produktu drošību, bet ADAS priekšējās kameras modulis saņēmis ISO 26262 funkcionāla drošības produkta un funkcionāla drošības procesa sertifikātus.

“LG ar Mercedes-Benz AG/Daimler AG sadarbojas jau gandrīz desmit gadus, gatavojoties mobilitātes un autonomo automobiļu nākotnei,” norāda LG Vehicle Component Solutions Company prezidents Kims Jinjuņs (Kim Jin-yong). “Tieši mūsu partnerība ar auto nozares līderiem ļauj mums radīt inovācijas transportlīdzekļu jomā un palīdz padarīt pasaules ceļus drošākus ikvienam.”

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.