Autodroms » Dažādi

Lielākās valsts lielākie parādnieki ir autovadītāji – gada laikā nenomaksāti sodi teju pus miljarda apjomā!

11 Mar 2018  

Lielākās valsts lielākie parādnieki ir autovadītāji - gada laikā nenomaksāti sodi teju pus miljarda apjomā!Kura cilvēku grupa varētu būt paši lielākie parādnieki? Negodīgi uzņēmēji, kas nemaksā nodokļus? Vientiesīgie kredītņēmēji, kas naivi cer, ka banka aizdod naudu, lai palīdzētu? Komunālo maksājumu nemaksātāji? Nekā! Vislielākajā pasaules valstī Krievijā vislielākais parāds ir tieši autobraucējiem! Un skaitļi ir milzīgi! Te nobāl pat “ķemmertiņš” par gandrīz 100 tūkstošiem…

Aizvadītā gadā Krievijā valstij parādā palikuši 34 miljoni autovadītāju par kopējo summu 387 miljoni eiro. Viņu naudā tie ir vairāki desmiti miljardi!

Krievijas likums nosaka, ka sodītajam autovadītājam desmit dienu laikā ir tiesības pārsūdzēt spriedumu. Ja tas nav izdarīts, tad automātiski vaina tiek oficiāli atzīta un uzliktais sods jānomaksā 60 dienu laikā. Šobrīd par aizvadīto gadu tiesu izpildītājiem jātiek galā ar 34 miljoniem sodu nemaksātāju.

Interesanti, ka no kopējo parādnieku pulka 540 tūkstoši ir sodīti par sēšanos pie stūres alkohola reibumā. Kopā dzērāji palikuši 2017. gadā parādā virs simts miljoniem eiro.

Lūk, kur tiesas izpildītājiem nākas strādāt, lai nopelnītu savu dienišķo maizīti. Tas tev nav iznīcināt vienu mājsaimniecību un kļūt par miljonāru…

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.