Autodroms » Auto Ziņas

London Electric Vehicle Company pieņem pasūtījumus jaunajam elektriskajam kravas busiņam

9 Jūl 2020  

London Electric Vehicle Company pieņem pasūtījumus jaunajam elektriskajam kravas busiņamKāds bijis dzirdējis par London Electric Vehicle Company? Nav pati populārākā auto būves kompānija, taču tāda dabā pastāv un nu uzsākusi iepriekšējo pasūtījumu pieņemšanu jaunajam elektriskajam kravas busiņam VN5. Bet patiesībā šī kompānija pazīstama kā slaveno Londonas taksometru ražotājs.

Tā kā Anglija vairs nav Eiropas Savienībā, pat grūti saprast vai šādu auto mūsu vajadzībām vajag speciāli sertificēt, taču neiespējams nav nekas. Un šis pēc aprakstiem ir pirmais elektriskais transporta līdzeklis, kurš izklausās daudz maz saimniecībā noderīgs.

Vispirms jau tas, ka busiņā var ievietot divas Eiro paletes un kravnesības kopējais apjoms ir 830 kilogrami. Lai kravu dabūtu iekšā un ārā, busiņam ir ļoti plašas un ērtas dirvis gan aizmugurē, gan sānos.

Ja nu vēl kaut kas priecē, tad paredzētais nobraukums ar vienu pilnu uzlādi būšot pat veseli 484 kilometri. Prāvs gabals. Piemēram, Rīgas izmēriem pat ļoti noderīgs kravas piegādes transports, jo gandrīz 500 kilometrus dienas laikā pa pilsētu nobraukt ir neiespējami.

Tie, kas būs šādu brīnumu pasūtījuši jau tagad, pie paša busiņa tiks nākamā gada pavasarī. Plānojas, ka martā. Ņeot vērā to faktu, ka mums izlūki Anglijā netrūkst, gan jau kāds tur uz vietas var ievākt plašāku informāciju par iespējām un padalīties ar to arī ar mums!

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.