Autodroms » Auto Ziņas

Maserati laiž klajā GranTurismo Zéda, iezīmējot GranTurismo ražošanas beigas

22 Nov 2019  

Maserati laiž klajā GranTurismo Zéda, iezīmējot GranTurismo ražošanas beigasAtzīmējot Maserati GranTurismo ražošanas beigas, Maserati pārdošanā laidis īpašu GranTurismo Zéda modeli. Jaunā auto atklāšanas sakarā, Maserati nesen izziņoja vairāku ražošanas jauninājumu iekļaušanu jaunajos automobiļos. Kā viens no tiem ir automobiļu elektrifikācija un autonomās vadīšanas tehnoloģija. Šīs tehnoloģijas tiks iekļautas līdz ar renovācijas darbu noslēgšanos, Viale Ciro Menotti rūpnīcā Modenā.

Vēsture Maserati zīmolam ir ārkārtīgi svarīga. Vērtības, kas ir saglabājušās nemainīgas jau vairāk nekā simts gadu, un tādi modeļi kā Zéda ir nepieciešami, lai apstātos, aplūkotu un novērtētu paveiktos darbus un tos, kas sagaidāmi nākotnē. Tas būs grandiozi: “Maserati 2020. gadā atzīmēs vesela jauna laikmeta sākumu. Modenas rūpnīcas modernizācija, jauni modeļi, tostarp, sporta kupejas atklāšana Ženēvā, elektriskie, īpaši ātrie un sportiskie automobiļi. Šie jaunumi pārsteigs mūsu klientus katru nākamo gadu”, stāsta Evelīna Avina, Maserati preču zīmes vadītāja.

Atzīmējot pēdējo Maserati Gran Turismo ražošanas dienu

Maserati sper vēl vienu soli pretī jaunai zīmola stāsta lappusei. Gaidot Jaunā GranTurismo iznākšanu, Maserati klajā laiž speciālu svētku auto modeli, kas dosies pasaules tūrē, iezīmējot gaidīšanas periodu līdz jaunā GranTurismo iznākšanai.

Ar Centro Stile Maserati veidoto dizainu, unikālā modeļa sportiskās un futūristiskās ārējās nokrāsas ar krāsu un materiālu palīdzību veido stāstu par jauna laikmeta iesākumu Maserati ražošanā. Granturismo Zéda ir automašīna, kas reprezentē pāreju starp Maserati zīmola pagātni, tagadni un nākotni. Apskatot automašīnu no aizmugurējiem spārniem līdz pat priekšai, tās virsma mainās un kļūst vizuāli iespaidīgāka, pārejot no vieglas satīna apdares aizmugurē uz piesātinātu “metalurģisku” efektu priekšpusē. Savukārt mašīnas vidus sekcija lēni izgaro līdz pat Maserati zilajam tonim. Maserati “zilais” arī attīstās, kļūstot enerģiskāks, elektriskāks un dzīvāks, radot iespaidu, kā veroties spogulī. Kopējais efekts, ko rada šī mašīna, ir šedevra cienīgs izskats, ļoti atšķirīgo vizuālo efektu sarežģītā pielietojuma un rakstura dēļ. Ar manuālo zināšanu un prasmju palīdzību mēs atgriežamies pagātnē, tajā pat laikā, mūsdienu tehnoloģijām un zināšanām nepārtraukti attīstoties nākotnes virzienā.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.