Autodroms » Auto Ziņas

Mercedes Benz sadomājis ieviest jaunu automobiļu klasi SUL – krosovera un sedana krustojumu!

10 Okt 2020  

Mercedes Benz sadomājis ieviest jaunu automobiļu klasi SUL - krosovera un sedana krustojumu!Pagaidām visticamākā šķiet psihologu izteiktā versija – autobraucēji izvēlas krosoverus, lai sajustos varenāki, varonīgāki, drosmīgāki. Pat grūti saskatīt jebkuru citu loģisku izskaidrojumu tam, ka pilsētnieks veic savus ikdienas 20 kilometrus apvidus automobilī. Taču, ja jau cilvēki ir gatavi par tukšu vietu maksāt daudz vairāk, tad auto ražotāji to ar lielu prieku gatavi izmantot.

Ārzemju preses izdevumi zina stāstīt, ka Mercedes Benz nolēmis ieviest jaunu auto klasi SUL – sport utility limousine. Izklausās smieklīgi un izskatās… Nu tā, protams, ir gaumes lieta. Kā varam saprast, tad runa ir par krosovera un sedana krustojumu.

Pirms diviem gadiem pasaule ieraudzīja konceptu ar nosaukumu Mercedes-Maybach Ultimate Luxury. Beznosacījumu greznība! Un kāpēc gan nē? Koncepts tapa uz GLS modeļa bāzes, bet tika pie sedana virsbūves.

Ja var ticēt pagaidām ne īpaši oficiāliem ziņu avotiem, tad jau pēc neilga laika šāds krustojums varētu nonākt uz konveijera lentes.

 

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.