Autodroms » Izklaide

Miljoniem vērtā automobiļu kapsēta Dubajā – noskaties un naktī rādīsies murgi!

15 Jūn 2020  

Miljoniem vērtā automobiļu kapsēta Dubajā - noskaties un naktī rādīsies murgi!Daudzi interneta dzīlēs būs pamanījuši blondu būtni, kas sevi skaļi dēvē par auto blogeri un nenogurstoši dodas apciemot autoražotājus, kuri ir gatavi svaigā gaisā atrādīt savus unikālos viena eksemplāra konceptus. Daži šo blondīni uzskata par kaitinošu, citi gatavi vērot viņas sniegumu no rīta līdz vakaram un atpakaļ. Šoreiz Supercar Blondie aizdevusies paklaiņot pa vienu no “lepnākajām” Dubajas auto kapsētām.

Šajā un līdzīgās auto kapsētās Apvienotajos arābu Emirātos parasti nonāk bankrotējušu miljonāru automobiļi. Reizēm spēkrati, kas piederējuši no Emirātiem aizbēgušo shēmotāju cienītājiem. Un visbeidzot arī tie automobiļi, kas cietuši satiksmes negadījumā.

Normālam vidusmēra Dubajas miljardierim ir daudz vienkāršāk nopirkt jaunu Lamborghini Huracan, kā ķēpāties ar apdauzītā braucamrīka remontu. Turklāt braukt ar auto, kuram bijis izsists lukturis vai saskrāpētas durvis ir neciešami pazemojoši.

Ferrari California T, Lamborghini Huracan, Rolls-Royce Wraith, Mercedes Benz GTS, kaudzēm Ferrari, Mercedes, Lambo, McLaren un citi dārgi un ļoti dārgi auto. Daudziem aizdedzē pat atstāta atslēga. Turklāt lielākā daļa nav vecāki par pieciem gadiem.

Droši vien daudz labāk aplūkot blondīnes piedzīvojumus kapos, nekā par tiem lasīt atskaites. Tikai prātīgi! Pēc tādas pārbagātības “tikko no Vācijas” cienītājiem var naktīs rādīties nelāgi murgi!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.