Autodroms » Izklaide

Milžu cīņas – kašķis starp Rolls-Royce bosu un Aston Martin dizaineri.

13 Mar 2018  

Troņu kari ir ne tikai TV ekrānā, bet arī reālajā dzīvē. Piemēram, šobrīd notiekošajā Ženēvas auto izstādē. Un ne jau plaša patēriņa preču ražotāji nevar sadalīt vietu zem saules. Ar laipnībām apmainījušies īsti autobūves karaļi

Milžu cīņas - kašķis starp Rolls-Royce bosu un Aston Martin dizaineri.Domstarpību iniciators šoreiz bijis Aston Martin galvenais dizainers Mareks Reihmans. Viņš sarunas karstumā paziņojis, ka Rolls-Royce esot “senā Grieķija” pie modernās autobūves debesīm. Pēc Reihmana domām Rolls-Royce neesot pamanījis, ka aiz loga jau labu laiku vērojams 21. gadsimts un “Bekingemas pils uz riteņiem” neesot tas, ko vēlas redzēt mūsdienu autobraucējs. Arī tas, ka vēl arvien tiekot izmantots tikai un vienīgi viens V12 dzinējs, esot gana liels arhaisms.

Milžu cīņas - kašķis starp Rolls-Royce bosu un Aston Martin dizaineri.Šāda attieksme ne īpaši iepatikās Rolls-Royce bosam Torstenam Milleram-Otvousam, kurš atbildējis ar zināmu skepsi par to, ka Aston Martin nav sasniedzis Rolls-Royce līmeni un nekad arī nesasniegs. Viņš uzskatot, ka Aston Martin nekādi nevar būt Rolls-Royce konkurents jo esot pilnīgi citā svaru kategorijā. Galvenais iemesls Aston Martin palikšanai otrajā līgā esot nesēja saskatīt bagātu klientu vēlmes un vajadzības.

Eh! Kā saka krievi – mums bi viņu problēmas! Kāds tur Rolls-Royce un Aston Martin, ja gadiem nevaram noskaidrot prioritātes – 1998. gada BMW vai 2001. gada Audi?

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.