Autodroms » Tirgus

Modus Group paplašina pārstāvniecību tīklu Baltijā un izziņo jaunus auto modeļus

4 Aug 2020  

Modus Group paplašina pārstāvniecību tīklu Baltijā un izziņo jaunus auto modeļusAutobrava, kas ir daļa no starptautiskās uzņēmumu grupas Modus Group, šogad vērienīgi paplašina automašīnu dīleru tīklu Baltijas valstīs. Uzņēmums ir noslēdzis jaunus līgumus ar partneriem Latvijā un Igaunijā, un turpmāk klientiem šajos auto salonos būs iespēja izpētīt, iegādāties, kā arī veikt nepieciešamo remontu Fiat Chrysler Automobiles (FCA) grupas zīmolu automašīnām, piemēram, Fiat, Fiat Professional, Abarth, Alfa Romeo un Jeep.

Paplašina partneru tīklu un pieejamību

“Pēdējos gados strauji pieaug Baltijas iedzīvotāju interese par FCA zīmolu automašīnām. Ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu, mēs aktīvi attīstām grupas tīklu, izveidojot jaunas pārstāvniecības visā Baltijas reģionā. Šobrīd Latvijā FCA automašīnas pieejamas divās pārstāvniecībās, un drīzumā mums būs vēl trīs Fiat Professional servisa pārstāvji. Lietuvā šobrīd ir četri mūsdienīgi auto saloni, kas atbilst modernākajiem standartiem, un viena papildu FCA zīmola pārstāvniecība. Savukārt Igaunijā jau darbojas četras pārstāvniecības, un līdz vasaras beigām mums tādas jau būs septiņas,” informē Pauļus Kudrjavcevs (Paulius Kudriavcevas), Autobrava direktors Baltijas valstīs.

Pārstāvniecībā Autobrava Mežciems Rīgā augusta vidū būs pieejams Abarth automašīnu klāsta papildinājums, savukārt no mēneša beigām vēl viens serviss Liepājā sāks sniegt Fiat Professional apkopes pakalpojumus. Septembra beigās Latvijā sāks darboties vēl divi Fiat Professional zīmola oficiālie servisi.

Lietuvā FCA grupas zīmolu automašīnas var iegādāties trīs jaunos Autobrava Motors salonos Kauņā, Klaipēdā un Viļņā. FCA grupas auto pārstāvniecība darbojas arī Šauļos, tāpat FCA zīmolu pakalpojumi pieejami arī Marijampolē.

Tikmēr Igaunijā klientus sagaidīs trīs jauni auto saloni, kas piedāvās iespēju iegādāties un remontēt FCA zīmolu automašīnas. Autobrava Baltijas valstu direktors informē arī par to, ka tuvākajā laikā Igaunijā plānots izveidot vēl plašāku pārstāvniecību tīklu.

Zaļāki un efektīvāki modeļi

„Jau pavisam drīz automašīnu klāstam tiks pievienoti jauni Alfa Romeo un Jeep modeļi, kas apmierinās daudzu autovadītāju vajadzības. Saloni, kas atrodas visā Baltijas reģionā, piedāvās iespēju apskatīt un arī izmēģināt jaunos auto modeļus, ” stāsta P. Kudrjavcevs.

Viens no šīs sezonas svarīgākajiem jaunumiem ir Jeep Compass priekšējo riteņu piedziņas modelis ar automātisko pārnesumkārbu. Šie tehnoloģiski jauninājumi ir nozīmīgas modeļa izmaiņas. Atjauninātais Compass modelis būs pieejams ar 1,3 litru turbobenzīna motoru, kas sasniedz 150 Zs jaudu. Tas ievērojami palielina visurgājēja degvielas patēriņa efektivitāti, nodrošina zemāku oglekļa dioksīda izmešu līmeni un nodrošina vēl labāku veiktspēju uz ceļa un bezceļa apstākļos.

Vēl viens jaunums, kas šoruden parādīsies Baltijas Jeep klāstā, ir hibrīda Compass modelis. Tie būs pirmie Jeep apvidus auto ar plug-in tehnoloģiju jeb uzlādi no kontaktligzdas. Tādējādi jaunais Compass ne tikai nodrošinās izcilu dinamiku braucot pa ceļu un bezceļa apstākļos, bet būs arī daudz ekonomiskāks.

Tāpat jaunumi gaidāmi Alfa Romeo automašīnu klāstā – jaunie Giulia, Stelvio un Stelvio Quadrifoglio modeļi atgriezīsies ar atjauninātu interjeru un integrētu uzlaboto vadītāja atbalsta sistēmu (ADAS). Tāpat jaunajām automašīnām būs pieejamas divas uzlabotas versijas – elegantais Ti un sportiskais Veloce.

Modus Group ir starptautiska uzņēmumu grupa, kas galvenokārt darbojas ar atjaunojamās enerģijas lauciņā (Green Genius, Modus Energy), nodrošina mobilitātes pakalpojumus (CityBee), viedos stāvvietu risinājumus (Parkdema) un transportlīdzekļu tirdzniecību. Uzņēmumu grupa pārvalda vairāk nekā divdesmit pārstāvniecību tīklu, pārstāvot dažādus auto zīmolus.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.