Autodroms » Auto Ziņas

Nākamā gada Nissan Juke pilnībā atmaskots! Pirmizrāde jau nākamajā nedēļā!

4 Sep 2019  

Nākamā gada Nissan Juke pilnībā atmaskots! Pirmizrāde jau nākamajā nedēļā!Atcerieties, kas notika, kad pasaule pirmo reizi uzzināja par Nissan Juke? To sāka pirkt kā karstus pīrādziņus stacijas tunelī. Galvenokārt jau dēļ šā modeļa dīvaino ārējo izskatu. daža laba auto žurnālistikas zvaigzne pat salīdzināja Juke ar bulterjera un taksīša krustojumu, kur taksītis noteikti bija automobiļa aizmugures daļa. tagad beidzot notiks ilgi gaidītā paaudžu maiņa.

Lai arī no pašmāju Nissan pārstāvjiem kā vienmēr ir stindzinošs klusums, citviet pasaulē ar ovācijām dalās ar jaunā Nissan Juke attēliem. Nekāda tehniskā informācija gan vēl nav pieejama, ja neskaita to, ka šis auto taps uz tās pašas platformas, kur jau top Renault Clio un Captur.

Citu zemju žurnālisti izklāsta versijas ne par gaidāmajiem dzinējiem, kas visticamāk nāks no Renault dzinēju paletes, bet apraksta skārienjūtīgo multimediju centru ekrānu izmērus. Lai vai kā, cilvēks visu uztver vispirms ar acīm!Nākamā gada Nissan Juke pilnībā atmaskots! Pirmizrāde jau nākamajā nedēļā! Nākamā gada Nissan Juke pilnībā atmaskots! Pirmizrāde jau nākamajā nedēļā! Nākamā gada Nissan Juke pilnībā atmaskots! Pirmizrāde jau nākamajā nedēļā!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.