Autodroms » Izklaide

Nekas vairs nebūs tā kā līdz šim. Atcelta rudens auto izstāde Parīzē!

31 Mar 2020  
Foto: @autodroms.lv
Foto: @autodroms.lv

Tie, kas regulāri līdz šim apmeklējuši Eiropas lielākos auto industrijas notikumus būs pamanījuši, ka gan Ženēvas, gan Parīzes un Frankfurtes auto izstādes ar katru gadu kļuva arvien “tukšākas”. daži auto ražotāji izvēlējās startēt tikai pavasara izstādē Ženēvā. Citi optimizēja izdevumus, lai piedalītos abās izstādēs. Diemžēl, bet laikam jau grandiozo izstāžu laiks ir beidzies neatgriezeniski.

Šogad Parīzes starptautiskā auto izstāde bija ieplānota 10. oktobrī un kā vienmēr 10 dienu garumā. Izstādes rīkotāji darījuši zināmu, ka lielais rudens pasākums šoreiz izpaliks.

Izstādes ietvaros daži autoražotāji rīkos ierobežotus pasākumus biznesa partneriem. Pārējie izvēlēsies par saviem jaunumiem pasaulei un žurnālistiem pavēstīt ar interneta palīdzību. Līdzīgi martā nenotikušās Ženēvas izstādes scenārijam, pirmizrādes un prezentācijas plānotas videokonferences formātā.

Izstādes rīkotāji uzskata, ka šā brīža pandēmija uzliks pamatīgu zīmogu izstādēm nākotnē un nekas vairs nebūs tā, kā bijis līdz šim. Arī pēc nāvējošās slimības uzliesmojuma.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.