Autodroms » Auto Ziņas

Nissan Juke – krosovers atdzimst un turpina savu uzvaras gājienu

11 Mar 2020  

Nissan Juke - krosovers atdzimst un turpina savu uzvaras gājienuKošas, dzīvespriecīgas krāsas, netradicionāls, Londonas iedvesmots dizains, komfortabls salons, ērta braukšana un saprātīga cena – šie bija galvenie iemesli, kuru dēļ pirms desmit gadiem Nissan radītais “dīvainītis” JUKE kļuva par dižpārdokli. Šogad Eiropu sāk iekarot japāņu izgudrotās kupejas – krosovera pilnībā jaunā versija.

“Cilvēkiem vienmēr ir patikuši universāli, ietilpīgi auto ar vērā ņemamu veiktspēju. Pēc Nissan JUKE pirmizrādes atklājās, ka jaunā kombinācija “izskatās kā kupeja (coupe), taču īstenībā ir stilīgs krosovers (crossover)” var būt ļoti piemērota gan aktīvai dzīvei pilsētā, gan izbraucieniem dabā,” stāsta autodīlera “Norde” Tirdzniecības nodaļas vadītājs Eduards Ptičkins.

Nissan Juke - krosovers atdzimst un turpina savu uzvaras gājienuToreiz JUKE radīja īstu apvērsumu auto industrijā, ne velti desmit gadu laikā ir pārdots vairāk nekā miljons šādu auto un šodien kupeja – krosovers ir teju ikviena sevi cienoša autoražotāja piedāvājumā. Salīdzinot, piemēram, ar SUV, šīs kategorijas auto ir mazāki dzinēji, zemākas ekspluatācijas izmaksas, efektīvāks degvielas patēriņš un vērā ņemams komforta līmenis.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.