Autodroms » Sports

No Dakāras līdz Maskavai 3 dienās, 4 stundās un 54 minūtēs – pasaules rekords

27 Apr 2017  

No Dakāras līdz Maskavai 3 dienās, 4 stundās un 54 minūtēs - pasaules rekordsNav gan līdz šim dzirdēts par šādu sporta disciplīnu, kur visi sacenšas, kurš nokļūs ātrāk no Dakāras līdz Maskavai. Taču fakts, ka divi puiši šajā ceļa posmā uzstādījuši ātruma rekordu, liek domāt pretējo. Acīm redzot, šādi mēģinājumi notiek regulāri un ir bijuši arī līdzšinējie pasaules rekordisti!

No Dakāras līdz Maskavai 3 dienās, 4 stundās un 54 minūtēs - pasaules rekordsMotosportists Rainers Cītlovs [Rainer Zietlow] ar automobili Volkswagen Amarok V6 TDI, kas aprīkots ar Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure riepām, veica ceļu no Dakāras līdz Maskavai 3 dienās, 4 stundās un 54 minūtēs. Tādējādi R.Cītlovs un viņa komanda uzstādījuši pasaules rekordu, veicot ātrāko braucienu no Dakāras līdz Maskavai.

Pēc starta Dakārā 2017. gada 22. aprīlī R.Cītlovs, Krievijas blogeris Pjotrs Bakanovs un žurnālists Georgijs Globa veica vairāk nekā 8000 kilometru, rekordātrumā veicot ceļu cauri 10 valstīm un ierodoties Maskavā 2017. gada 25. aprīlī pulksten 09:55 pēc vietējā laika.

Tiecoties sasniegt pasaules rekordu, R.Cītlovs un viņa komanda paļāvās uz nesen izlaistajām Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure riepām. Tuksnešainā Sāhelas reģiona irdenajās smiltīs riepas pierādīja izcilo saķeri un uz atšķirīgas kvalitātes Austrumeiropas ceļiem – izturību. Riepu sniegums ļāva R.Cītlovam ievērojami progresēt uz labas kvalitātes ceļiem, protams, ievērojot visus vietējos ātruma ierobežojumus.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.