Autodroms » Sports

No pirmās formulas pazūd “zaķi”! Pēc organizatoru domām tas neatbilst “mūsdienu morāles normām”!

2 Feb 2018  

No pirmās formulas pazūd "zaķi"! Pēc organizatoru domām tas neatbilst "mūsdienu morāles normām"!Laikmetā, kad katrs veča centiens “piecirst” tiek uzskatīts kā “seksuālā uzmākšanās”, pārsteigt nevar vairs nekas. No randiņu romantikas, flirta, koķetērijas un citām vēl nesen gluži loģiskām lietām nu palicis pāri čiks. Ja esi uzņēmuma boss un garām ejot ieskaties sekretāres dekoltē – kaltē sausiņus! Ak, nožēlojamais izvirtuli! Tiesa gan, termins “seksuālā uzmākšanās” laikam gan nav attiecināma uz jauna sporta automobiļa pārrakstīšanu uz iekāres objekta vārda, uz jauna kažoka pirkšanu vai banālu norēķinu skaidrā naudā. Protams, ja skaidrs naudas apjoms neaizskar daiļā dzimuma “godu un cieņu”.

Lai nu paliek netikli piesmietās Holivudas zvaigznes. Mums – pirmās formulas faniem, beidzot atņēmuši visu, kas kaut nedaudz pievilināja mūsu interesi šim vizuāli un morāli garlaicīgajam sporta veidam. Vispirms jau no skatuves novāca garšīgo V12 ērģeļu dziesmu. Tad pazuda šampanietis no goda pjedestāla. Pa ceļam bez pēdām uzkūpēja vēl dažas interesantas tradīcijas, līdz beidzot tiek pārvilkts krusts arī F1 meitenēm – grid girls!

Tieši tā! jaunā F1 vadība nolēmusi, ka atlētiskie autosportistu augumi daudz labāk izskatīsies bez formīgo meiteņu aprisēm fonā un no šā gada sezonas, kungi uz skatuves atradīsies vieni paši. Jaunā slota, jeb jaunā vadība uzsvērusi, ka meitenes F1 sacensībās neatbilstot “mūsdienu sabiedrības vispārpieņemtajām normām”!

Nez kāpēc tas atsauc atmiņā ne tik senos padomju laikus, kad divi veči vienā viesnīcas numuriņā pēc pulksten 23.00 bija pareizi un labi, bet puisis un meitene – amorāli un nepieņemami!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.