Autodroms » Testi

Nu tas tak i viens feins autiņš! Opel Insignia Country Tourer 4×4 testa brauciens te pat pa Latviju (video)!

8 Jūl 2018  
Foto: @autodroms.lv

Foto: @autodroms.lv

Šķiet, atkārtosimies – kā par Opel lietām Latvijā sāka rūpēties latviešu cilvēks, tā lielais vezums strauji vien kustas kalna virsotnes virzienā! Paldies Opel un paldies krasta ielas Amserv komandai par kārtējo iespēju pabūt kopā ar visnotaļ iekārojamu auto – pilnpiedziņas universāli. Kā zināms, tad šādu eksemplāru nemaz nav tik daudz, ja neskaita premium segmentu, kuram mūsu testa auto ir diezgan veiksmīgi pietuvinājies!

Nu tas tak i viens feins autiņš! Opel Insignia Sport Tourer 4x4 testa brauciens te pat pa Latviju!Protams, mēs šobrīd varētu iegrimt kilometru garā apcerējumā par automobiļa labajām un sliktajām īpašībām. Mēs varētu ķerties pie kalkulatora un sarēķināt, ka pa šo naudu var nopirkt “latvieša klasiskā” trīs pusrūsējušus sapņu auto un vēl slaucamu govi! Mēs visvisādi varētu izdarīties, taču atcerējāmies seno latviešu sakāmvārdu, ka labāk vienu reizi visu redzēt, nekā desmitiem reižu par to klausīties.

Nu tas tak i viens feins autiņš! Opel Insignia Sport Tourer 4x4 testa brauciens te pat pa Latviju! opel_insignia_sport_tourer_autodromsSenie latvieši bija gudri, jo viņi prata likt bēdu zem akmeņa un pāri iet dziedādami! Tātad problēmu risināšanas talants mums ir jau no mātes piena dots. Un, ja reiz mums tik viegli sokas pa dzīvi pateicoties sentēvu gudrībām, tad nevarējām tām nesekot!

Dāmas un kungi – jūsu uzmanībai video apskats, kurā raitā polkas solī apdejojam apkārt automobilim, kurš vēl pagaidām spēj būt tik garšīgs. Pagaidām, kamēr no ražošanas nav noņemts izcilais divu litru dīzelis.

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.