Autodroms » Sports

Oficiāli jaunais A110 Rally modelis tiks prezentēts Francijas rallija čempionātā Rallye Mont-Blanc Morzine

6 Sep 2019  

Oficiāli jaunais A110 Rally modelis tiks prezentēts Francijas rallija čempionātā Rallye Mont-Blanc MorzineKopš tā izsludināšanas maijā, Alpine A110 Rallyir kļuvis par visinteresantāko auto konkurentu, līdzjutēju un motosporta kopienu entuziastu vidū.

Alpine A110 rallija versijā, kuru projektējis un izstrādājis uzņēmums Signatech no Alpine vispārējā korpusa, ir iekļauta Alpine A110 GT4 un Cup modeļu vieglā un elastīgā alumīnija šasija, kas iegūta no ražošanas modeļa.

Šai transportlīdzekļa versijai ir veiktas papildu modifikācijas, lai atbilstu visām rallijkrosa īpatnībām. Tas ietver trīskomponentu hidraulisko balstiekārtu, jaunas Brembo ražojuma bremzes un sportam raksturīgus drošības elementus, piemēram, FIA ražotu homologētu aizsargkarkasu, Sabelt sēdekli un sešu punktu drošības jostu sistēmu.

Papildināts ar sešu ātrumu pārnesumkārbu (kā arī atpakaļgaitas pārnesumu) un ierobežoto slīdēšanas diferenciāli, kā arī rallijam īpaši pielāgotu 4 cilindru turbokompresijas 1,8 litru dzinēju no ražošanas modeļa. Papildus darbā ar šo transportlīdzekli īpaši tika strādāts pie griezes momenta robežlieluma, kā arī tika palielināta jauda līdz vairāk nekā 300 zirgspēkiem.

Pēc produktīvā izmēģinājuma brauciena Lurcy-Lévis trasē,Alpine A110 Rally uzsāka intensīvu attīstības programmu, kurā galvenokārt piedalījās braucēji: Francijas rallija čempions Emanuels Guigo (Emmanuel Guigou)un 2015. gada Francijas junioru čempions Lorāns Peljērs (Laurent Pellier).

Oficiāli jaunais A110 Rally modelis tiks prezentēts Francijas rallija čempionātā Rallye Mont-Blanc MorzineAbi braucēji veiks lielāko daļu izstrādes darbu, lai pārbaudītu uzticamību un iestatītu pamatiestatījumus. Citi autovadītāji pievienos savu ieguldījumu, lai padarītuAlpine A110 Rally pēc iespējas daudzveidīgāku, viegli vadāmu un pieejamu, lai profesionāļi, autovadītāji un jaunie autovadītāji varētu efektīvi un ar prieku izmantot visu tā potenciālu.

Tikmēr Signatech un Alpine uzņēmumi strādā, lai sadarbībā ar FFSA uzņēmumu iegūtuFIA R-GThomologāciju, kurā homologācijas process ir nepārtraukts. Šis process beigsies tuvāko nedēļu laikā un pavērs ceļu komercializācijai, pēc tam 2020. gada sākumā tiks piegādāti pirmie Alpine A110 Rally transportlīdzekļi, kas ir tās sacensību debijas plānotais datums.

Sākot no 5. septembra un visas nedēļas nogales garumā, Alpine A110 Rallyir izstādīts publiskai apskatei Morzīnā (Morzine), FFSA Francijas rallija čempionāta sestajā kārtā, Rallye Mont-Blanc Morzine rallijā, servisa parka centrā.
Apskates modeļa cena bez PVN un papildfunkcijām: no €150 000, ievērojot automašīnas homologizāciju

Tehniskie parametri:
-1, 8 l turbo dzinējs; 300 + ZS;
-6 pakāpju pārnesumkārba/ierobežotas slīdēšanas diferenciālis;
– FIA ražots aizsargkarkas;
– Sabelt sēdekļi + 6 punktu drošības jostu sistēma;
-Brembo bremzes;
– Bosch Motorsports ražota pretbloķēšanas sistēma;
– Dzenratu stūres rats + integrēts displejs;
– Regulējama vilces kontrole;
– FIA – homologēta 65I FT3 degvielas tvertne.

 

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.