Autodroms » Viedoklis

Oficiāli zināms, cik gadus būtu jākalpo mūsdienu BMW! Vai mūsu autobraucējiem jākrīt panikā?

13 Dec 2017  
Foto: @autodroms.lv

Foto: @autodroms.lv

Tie, kas tā arī ne reizi nav izmēģinājuši iespēju iegādāties pilnīgi jaunu auto un izbraukt no salona plašajiem vārtiem, parasti māna sevi un mulsina apkārtējos ar klasiski tradicionālo jautājumu – gribētos gan man redzēt kā šis auto izskatīsies pēc desmit gadiem! Un kā tad tas izskatīsies? Piemēram, BMW?

Bavārijas auto rūpnieks oficiālā uzrunā paziņojis, ka gan elektriskajiem, gan tradicionālajiem dzinējiem aprīkotiem automobiļiem būtu jākalpo aptuveni vienādi ilgs mūžs. Vismaz to paziņojis BMW bateriju izstrādes boss Andreas Reits. Viņš darījis zināmu, ka elektrisko automobiļu vadošie mezgli ilgdzīvošanas ziņā esot radīti tā, lai tie savus pircējus nesarūgtinātu ātrāk par parastu benzīna vai dīzeļa dzinēju saimnieku.

Loģisks jautājums – cik tad BMW atvēl pagorīties saulītē saviem mūsdienu ražojumiem? Uz to Reita kungs lepni atbildējis, ka mūsdienu BMW automobilim vidējais mūza ilgums ieplānots ne mazāk, kā 15 gadi. Izskatās, ka tā ir slikta ziņa mūsu autobraucējam, jo tieši 15 un vairāk gadi ir tas vecums, kad sākam izvēlēties lepnākos modeļus un dēvēt tos par savējiem.

Kā mierinājums varētu kalpot fakts, ka 15 gadi tika pieminēti kā minimums. Zinot mūsu pašu un blakus kaimiņu “čaklo roku pulciņu”, gan jau varēsim piemeklēt sev kādu šodien ražotu spēkratu arī pēc 17 un pat 20 gadiem! Būs labi! Galvenais – saglabāt paniku!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.