Autodroms » Auto Ziņas

Opel ar savu jauno zīmola konceptauto sniedz ieskatu zīmola nākotnē. Daudzsološi!

24 Aug 2018  

Opel ar savu jauno zīmola konceptauto sniedz ieskatu zīmola nākotnē. Daudzsološi!Tā nosaukums: Opel GT X Experimental – drosmīgs, 4,06 metrus garš, piecdurvju, pilnībā elektrisks kompaktais SUV ar kupejas izskatu un pilns ar novatoriskām idejām. GT X Experimental iemieso Opel vērtības un vīziju, kā arī sniedz ieskatu Opel modeļu nākotnē. Uzņēmums stratēģiskā PACE! plāna prezentācijas laikā pagājušā gada novembrī jau bija paziņojis, ka tas vēl vairāk noslīpēs savu profilu. GT X Experimental ir pirmais praktiskais šī procesa rezultāts.

 

Koncepta izstrādes laikā Opel sāka plašu un intensīvu pārdomu procesu par zīmola vērtībām. Opel ir 156 gadus senas tradīcijas, kas sākās ar šujmašīnu ražošanu, vēlāk ar velosipēdu ražošanu un turpinās ar nu jau gandrīz 120 gadus ilgo automobiļu ražošanu – tas ir veicinājis pastāvīgu apņemšanos radīt visiem pieejamas,  aizraujošas un atbilstošas ​​novatoriskas tehnoloģijas. Vēsturiski īpašo “Opel ceļu” var aprakstīt ar šīm trim vērtībām: vācu, pieejams un aizraujošs. Nākotnē Opel vēlas izteikt sevi šo vērtību modernā un pozitīvā izteiksmē: Opel “jaunais vāciskums” izmanto labāko no Vācijas tradicionālajām vērtībām – lieliskas inženierzinātnes, precīza produktu izstrāde, fokuss uz funkcionalitāti, kvalitāti un uzticamību – un papildina tās ar emocionālu siltumu un atvērtību. Jaunais GT X Experimental, ko iedvesmojis šis novatoriskais Opel gars, demonstrē zīmola bagātīgā vēsturiskā mantojuma būtību un sola aizraujošu nākotni. Tas apvieno vācu autobūvi, precizitāti un kvalitāti ar nākotnes inovācijām –  tā sniedzot ieskatu, kādi būs Opel modeļi 2020. gadu vidū: ar drosmīgu un “tīru” dizainu, tomēr ļoti pieejami un vērsti uz klienta vajadzībām.

Opel ir nolēmis iemiesot savu nākotnes automašīnas vīziju kompaktā SUV, kura garums ir tikai 4 063 mm (garenbāze: 2625 mm, platums: 1830 mm, augstums, ieskaitot antenu: 1528 mm). Šobrīd SUV ir tirgū vispopulārākie transportlīdzekļi un Opel vēlas tos padarīt vēl pievilcīgākus plašākai sabiedrībai. Bet, lai to panāktu, apvidus automobiļiem ir jākļūst vēl efektīvākiem nekā jebkad agrāk. Tāpēc Opel GT X Experimental ir veidots uz viegla svara konstrukcijas, samazinātas bāzes, tam ir 17 collu riteņi, kas optiski izskatās daudz lielāki – tādējādi gan palielina braukšanas komfortu, gan izskatās efektīgi. Saskaņā ar PACE! plāna solījumu, ka Opel līdz 2024. gadam piedāvās elektrificētu versiju visiem modeļiem, GT X Experimental ir pilnībā elektrisks transportlīdzeklis. GT X Experimental nesola pilnīgi autonomu braukšanu. Tomēr tam ir 3. līmeņa autonomās braukšanas funkcijas – tas nozīmē, ka tas ir spējīgs veikt visus braukšanas uzdevumus, bet vadītājam ir jābūt iespējai iejaukties.

Opel ar savu jauno zīmola konceptauto sniedz ieskatu zīmola nākotnē. Daudzsološi!GT X Experimental nosaukums atgādina Opel novatorisko konceptauto – 1965. gada Experimental GT – pieejamu kupeju, kas arī bija pirmais automašīnu ražotāja radītais konceptauto Eiropā. Pievienotais X uzsver Opel plānu turpināt attīstīt savu ceļu SUV tirgū: 40% no visām Opel automašīnām, kas tiks pārdotas 2021. gadā, būs krosoveri.

Vairākas desmitgades Opel ir izmantojis konceptauto, lai ieskicētu savu nākotni. Lielākā daļa konceptauto nekad nebija paredzēti tālākai ražošanai, bet tie ļāva zīmolam noteikt nākamo modeļu pamatprincipus. Šajā sakarā trīs jaunākie Opel konceptauto demonstrē skaidru saskanību ar zīmola attīstību. 2013. gada Monza konceptauto atspoguļoja Opel centienus panākt lielāku efektivitāti (viegls svars, aprīkojums, dzinēji) un šīs efektivitātes izteiksmi gludajā dizainā. 2016. gada GT Concept uzrādīja efektivitāti nākamajā līmenī, izstrādājot pamatjēdzienus par pieejamību, vienkāršību un skaidrību. Šobrīd GT X Experimental ir tos pacēlis nākamajā līmenī, un tā filozofija, kuras pamatā ir zīmola vērtības – vācu, pieejams, aizraujošs – tiek izteikta tīrā un drosmīgā dizainā.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.