Autodroms » Izklaide

Parīzē nominēts pats skaistākais sporta automobilis pasaulē. Un tas nav 2005. gada Volvo XC90…

9 Okt 2021  

Parīzē nominēts pats skaistākais sporta automobilis pasaulē. Un tas nav 2005. gada Volvo XC90...Ja pie mums Latvijā apjautātos par skaistāko auto, tad te pat īsti jautāt nav ko – skaidra lieta, ka kāds no pagājušās desmitgades sākuma Volvo modeļiem. Vismaz tie mūsu otrreizējā tirgū iet kā karsti belaši stacijas tunelī. Un, protams, arī auto mehāniķiem ir savs prieciņš, jo darbs pietiks vēl ilgam laikam!

Citviet domā nedaudz savādāk! Piemēram žūrijas komanda, kuras sastāvā pulcējās dizaineri ar vārdu pie pasaules mākslinieku debesīm. Pulcējās Parīzē, lai nominētu dažādus automobiļus dažādās kategorijās. Un pats par sevi saprotams, ka runa ir par automobiļu ārējo izskatu!

Parīzē nominēts pats skaistākais sporta automobilis pasaulē. Un tas nav 2005. gada Volvo XC90...Tad nu žūrija lēma, ka pasaules skaistākais sporta automobilis ir neviens cits kā Bugatti Bolide – treka auto, kurš radīts vien 40 eksemplāros. Turklāt šis braucamrīks var lepoties ne tikai ar ārējo izskatu, bet ļoti iespaidīgu jaudu – vienu zirgspēku uz katriem 670 gramiem!

Četrdesmit automobiļi par pieciem miljoniem eiro gabalā. Ja francūži nemelo, tad visi četrdesmit jau esot izpirkti. Un kā gan cilvēks var atteikties no tāda skaistuma?

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.