Autodroms » Tūrisms

Parīzē pirmo reizi varēs redzēt jauno Peugeot Boxer 4×4 konceptauto. Izskatās daudzsološi!

25 Sep 2019  

Parīzē pirmo reizi varēs redzēt jauno Peugeot Boxer 4x4 konceptauto. Izskatās daudzsološi!Pateicoties Peugeot Boxer izteiksmīgajam stilam un modernumam, kopš ienākšanas tirgū ir pārdoti vairāk nekā 720 000 automobiļi. Septembra beigās notiekošajā atpūtas transportlīdzekļu auto izstādē Parīzē pirmo reizi varēs redzēt jauno Peugeot Boxer 4×4 konceptauto, kurš ir būvēts kā jaudīgs pētnieks. Peugeot Boxer konceptauto izceļas ar īpaši drosmīgu krāsu risinājumu – ir harmoniski kombinēti dažādi zaļie toņi, pelēkais un dabīgi baltais. Dangel pilnpiedziņa un augstākais klīrenss kopā ar īpašām riepām ir kā radīti dažādu apvidu atklāšanai.

Boxer konceptauto pirmais izaicinājums bija izrauties ārpus pierastās automobiļu piedzīvojumu pasaules un iepazīstināt ar Peugeot redzējumu par šāda tipa transportlīdzekļiem. Lai atjauninātu brīvībai veltītu segmentu, konceptauto radīšanas laikā ņēma vērā visu, ko piedzīvojumos ieinteresēts atklājējs varētu no automobiļa gaidīt.

Unikālā perlamutra virsbūves krāsa WANDERLUST GREEN ļauj pilnībā saplūst ar dabu. Atsvaidzinošās piparmētru zaļās krāsu notis izceļ virsbūves detaļas un uzlīmes DARK CHROME noslīpē transportlīdzekļa aizmuguri. Peugeot logo ir uz mirdzošās un izturētas dekoratīvās restes CAST IRON.
Nakts piedzīvojumu izbraucienus apgaismos tieši virs vējstikla integrētie 8 LED gaismas moduļi.
Uz Peugeot Boxer L3 virsbūves tipa uzbūvētā konceptauto garums ir 6 metri, tas var ērti uzņemt 3 cilvēkus. 10 m² lielais kemperis ir sadalīts četrās zonās: virtuves un ēdamtelpa, gulēšanas zona, vannasistaba un vadītāja vieta. Daudzās ietilpīgās novietnes ļauj paņemt līdzi visu sporta un pārgājienu aprīkojumu, kā arī ikdienas piederumus.
Nomierinošais interjers gaišos toņos kontrastē ar automobiļa ārpusi. Dažādas koka detaļas piešķir salonam siltu atmosfēru un tajā labi iederas arī jaunais polsterējums Alcantara® GREVAL GREY. Zaļā krāsa ir arī drošības jostās. Salons līdzīgi citiem Peugeot jaunajiem modeļiem ir pārklāts ar audumu Alcantara®, un ikvienā detaļā pēdējo slīpējumu saņēmušā konceptauto durvju rokturiem un eņģēm ir CAST IRON satīna apdare.

Parīzē pirmo reizi varēs redzēt jauno Peugeot Boxer 4x4 konceptauto. Izskatās daudzsološi!Peugeot Boxer 4×4 konceptauto centrā ir ekonomiskums un izturība. Īpaša uzmanība ir pievērsta materiāliem – galds, darbvirsmas un izlietne ir izgatavoti no balta dabīga aragonīta minerāla, kas apvieno dabīgā akmens raupjumu un keramikas skaistumu. Vienlaicīgi visa grīda ir izgatavota no 100 % atkārtoti izmantotiem un 100 % pārstrādājamiem materiāliem
Cieņu pret dabu parāda arī konceptauto spēka avota atbilstība visjaunākajām Euro 6 piesārņojuma prasībām.

Peugeot Boxer 4×4 konceptauto ir daudz vairāk nekā vienkārši stilīgs atpūtas transportlīdzeklis. Dagel pilnpiedziņa, pateicoties trīs braukšanas režīmiem, ļauj vienkārši un ērti pārvietoties pa akmens ceļiem, granti, dubļos un sniegā.
– 2WD režīmā var veikt ikdienas braucienus ar priekšpiedziņu.
– 4WD režīms piemērots situācijai, kad priekšējo riteņu saķere samazinās un ir nepieciešama pilnpiedziņa. Pārslēgšanās notiek automātiski un tikai tad, kad tas ir nepieciešams.
– 4WD saslēgšanas režīms bloķē aizmugures asi un ir noderīgs dažādās ekstrēmās trasēs.

Automobilis ir aprīkots ar BF Goodrich riepām, kas vēl vairāk palielina pilnpiedziņas efektivitāti un nodrošina lielisku vilces spēku un saķeri. Lielāko daļu var veiksmīgi pārvarēt pateicoties paaugstinātajam klīrensam, kas priekšpusē ir par 30 mm un aizmugurē par 50 mm augstāks nekā standarta modelim. Stāvākās nogāzes pārvarēt vienkāršāk un ērtāk palīdzēs 165 ZS BlueHDi dīzeļa dzinējs ar 6 pārnesumu manuālo pārnesumkārbu, kas attīsta 370 Nm griezes momentu.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.