Autodroms » Auto Ziņas

Pasauli ieraudzījis jauns konceptauto – Audi Q4 Sportback e-tron. Elektriskais, bet tomēr…

8 Jūl 2020  

Pasauli ieraudzījis jauns konceptauto - Audi Q4 Sportback e-tron. Elektriskais, bet tomēr...Audi prezentē Q4 Sportback e-tron konceptauto – kompaktklases elektrisko SUV kupeju. Pērn Audi Ženēvas starptautiskās autoizstādes apmeklētājiem demonstrēja pirmo Audi kompaktklases elektrisko SUV Audi Q4 e-tron konceptauto. Tehniskā ziņā abi modeļi ir identiski, taču pēc formas tiem katram ir savas neatkārtojamas īpašības. Jaunā SUV kupeja ražošanā nonāks 2021. gadā.

Aptuveni gadu pirms automobiļu piegādes uzsākšanas potenciālie Q4 klienti var izvēlēties, kurai modeļa versijai viņi dotu priekšroku – klasiskai SUV daudzpusībai un izturībai vai kupejas dinamiskajai elegancei. Abu Q4 modeļu izmēri ir teju identiski – 4,6 metrus garais un 1,6 metru augstais Sportback ir par vienu centimetru garāks un zemāks par Q4 e-tron konceptauto. Q4 modeļi ir identiski platuma un garenbāzes ziņā, kas ir attiecīgi 1,9 un 2,77 metri.

Pasauli ieraudzījis jauns konceptauto - Audi Q4 Sportback e-tron. Elektriskais, bet tomēr...Abiem konceptauto ir arī identiska ­augstākās klases piedziņas tehnoloģija. Divi elektromotori Q4 e-tron un Q4 Sportback e-tronkonceptauto mobilizē 225 kW sistēmas jaudu. Kā Audi modeļos ierasts, arī šiem modeļiem ir quattro pilnpiedziņa. Pateicoties lieliskai saķerei, abi Q4 modeļi no 0 līdz 100 km/h ieskrienas nieka 6,3 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir ierobežots pie 180 km/h.

Lielais akumulators ar 82 kWh ietilpību aizņem gandrīz visu automobiļa grīdu. Nobraukšanas distance WLTP ciklā pārsniedz 450 kilometrus, tādējādi uzstādot jaunu latiņu kompaktklases elektrisko automobiļu vidū. Savukārt Q4 e-tron ar aizmugurējo riteņu piedziņu piedāvās nobraukšanas distanci pat virs 500 kilometriem. Q4 e-tron konceptauto tehnoloģiju nodrošina modulārā automobiļu platforma MEB, kas nākotnē tiks integrēta vairākos Volkswagen Group ražotajos elektriskajos automobiļos, sākot no kompaktklases un beidzot ar vidēja izmēra klases automobiļiem. Ar Audi Q4 Sportback e-tron konceptauto zīmols demonstrē jau septīto sērijveidā ražoto elektroautomobili.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.