Autodroms » Auto Ziņas

Pats dārgākais sērijveida automobilis – Rolls Royce “šķībā aste”! Tikai 12 miljoni eiro!

10 Nov 2018  

Pats dārgākais sērijveida automobilis - Rolls Royce "šķībā aste"! Tikai 12 miljoni eiro!Ja ir nauda, tad viņu kaut kā un kaut kur jātērē. Savādāk – kāda no viņas jēga? Bet tērēt nemaz nav tik viegli. Nepirksi taču divpadsmit Bugatti Chiron, lai iztērētu 12 miljonus eiro? Un, lai ļoti bagātiem cilvēkiem būtu, ko nopirkt, Rolls Royce ir izgudrojis šo te!

Sākotnēji bija doma izgatavot vienu vienīgu šādu ultra dārgu eksemplāru, kuru izmantot reklāmai un tad ielikt putekļainā muzeja plauktā. Taču cilvēki izrādīja vēlmi tādu iegādāties un kompānijas boss teica – ai, pofig! Tas nozīmēja, ka galvā jau pieņemts lēmums saražot pārdesmit šādus eksemplārus, lai cilvēkiem prieks un kompānijai kāds kriksītis skanošā iebirst. Var tikai iedomāties, cik šim auto izmaksās eļļas maiņa…

Pats dārgākais sērijveida automobilis - Rolls Royce "šķībā aste"! Tikai 12 miljoni eiro!Ja konkrētāk, tad šoreiz stāsts ir par Rolls Royce Sweptail. Modeļa nosaukums jātulko kā “šķībā aste”, kas nav pārsteidzoši. Atliek vien pavērties uz mega dārgo braucamriku no pakaļpuses un viss kļūst skaidrs!

gadījumā, ja kādam interesē detaļas, tad auto uzbūvēts uz Rolls Royce Phantom iepriekšējās paaudzes bāzes, tam vēderā ir 6,7 litru V12 dzinējs ar nieka 460 zirgspēku jaudu. Lai gan, kāda starpība kāda jauda automobilim, kurš savu mūžu nodzīvos muzejos, privātās kolekcijās un izsoļu namos!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.