Autodroms » Testi

Pats mazākais Volkswagen krosoveru brālītis – Volkswagen T-Roc videoapskats

6 Mai 2018  

Pats mazākais Volkswagen krosoveru brālītis - Volkswagen T-Roc videoapskatsAizvadītā gada rudenī Frankfurtes starptautiskajā automobiļu izstādē krosoveru fani aiz sajūsmas varēja spēt vien mainīt autiņbiksītes! Vienlaikus pie šā segmenta debesīm iedegās veseli pieci maziņi parketnieciņi. Viens no tiem – Volkswagen T-Roc, kurš kādā jaukā pavasara dienā nonāca arī mūsu nagos. Un, ja jau nonāca, tad bez izredzēm izsprukt sveikā. Izsprukt no mūsu viedokļa.

Lai arī šis auto izskatās vēl mazāks par īstenību, tas pielīdzināms izmēru ziņā “golfam klasiskajam”. Protams, ka ar paaugstinātu klīrensu un šādiem tādiem dizaina elementiem, kas apliecina mazuļa brīnumspējas. Lai gan, par brīnumspējām te var pastrīdēties, jo ar “niknāko” dīzeļdzinēju šis auto pieejams pilnpiedziņas izpildījumā.

Rakties purvā mums ar T-Roc neviens neļāva. Neļāva arī izbraukt no Latvijas teritorijas, lai pamēģinātu kā tāds jūtās pie ātruma virs simts kilometri stundā. To, ko ļāva, to arī izdarījām – apskatījām, izmetām līkumu pa ierastajām Rīgas apkārtnes bezceļu šosejām un… Un izteicām savu redzējumu par šo auto!

NOSKATIES VIDEO

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.