Autodroms » Dažādi

Perfekta video pamācība kā izgatavot “tikko no Vācijas” sapņu auto sava nama pagalmā! Tiem, kas tic Ziemassvētku vecītim!

16 Sep 2019  

Perfekta video pamācība kā izgatavot "tikko no Vācijas" sapņu auto sava nama pagalmā! Tiem, kas tic Ziemassvētku vecītim!Viss ir vienkārši! Ir kāds, kurš sajūsmas pilnām acīm skatās uz pārdevēju un tic katram viņa vārdam – noteikti ir arī kāds, kas pārdos govs izkārnījumu kā lielisku homeopātisko līdzekli pret iesnām! Ja nu kaut kur tas strādā nevainojami, tad Latvijas auto tirgotāju un auto pircēju savstarpēji uzticības pilnās attiecībās! Kāds populāras markas auto pircējs sajūsmā stāstīja, ka pārdevējs pat iedevis kontaktus feisbukā tam vācietim, kurš pirms tam braucis ar šo auto. Interesanti, ko vācietis darījis Karolīnas pavalstī Amerikā, kur šis auto ticis sasists un noslīcināts ezerā?

Veikli automobiļu virsbūves speciālisti dzīvo ne tikai Lietuvā, Polijā un Latvijā. Arī aiz okeāna tādu netrūkst. Turklāt pilnā nopietnībā tiek gan stāstīts, gan rādīts kā par 20 dolāriem sava nama pagalmā “salabot” sarūsējušu slieksni un durvis!

Varbūt šis kādam topošam auto pircējam kalpos kā atgādinājums, ka padsmitgadīgam auto meklēt odometra rādījumu ap 100 tūkstošiem nav laba doma un uzkrītošie stāsti par “tikko no Vācijas” ir signāls, ka pirms iegādes vērts paskatīties šā auto vēstures lapaspusēs. Mūsdienās to nepavisam nav grūti izdarīt.

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.