Autodroms » Auto Ziņas

Pieķerts Latvijā – interesants Subaru 1800 pikaps! Palūkosim, kas tādam puncītī!

3 Feb 2020  
Foto: autodroms.lv

Foto: autodroms.lv

Gluži neviļus AUTODROMS redzīgajai kameras acij patrāpijās Latvijā ne īpaši bieži redzēts automobilis. Subaru 1800 pikaps ar ārvalstu numuriem savu saimnieku gaidīja pie kāda lielveikala. Tikmēr mēs painteresējāmies, kas tieši ir šis pie mums nepazīstamais Subaru!

Ražošanā šāds auto bija diezgan ilgu laiku – no 1978. līdz pat 1994. gadam. Interesanti, ka konkrētais modelis, kurš tika ražots Japānā, savā dzimtenē uz ceļiem tā arī nenonāca. Modelis, kurš tika ražots tikai un vienīgi eksportam. Galvenās noieta valstis Amerika, Meksika, Kanāda, Lielbritānija un Austrālija. Arī nosaukumi bijuši dažādi. Piemēram Amerikā tas saucies BRAT (Bi-drive Recreational All-terrain Transporter), Austrālijā Brumby, citviet 1800 Targa.

Modelis tika izstrādāts 1977. gadā pēc Subaru Amerikas izpilddirektora pieprasījuma. Mērķis – konkurēt ar Toyota, Mazda un citiem maza izmēra pikapiem. Loģiski, ka aprīkots ar vai nu 1,6 vai 1,8 litru benzīna dzinējiem. Spēka agregāti bija sapāroti vai nu ar četru pārnesumu manuālo vai trīs pārnesumu automātisko kārbu. Kā jau Subaru, arī šis auto pieejams bija tikai un vienīgi pilnpiedziņas izpildījumā.

 

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.