Autodroms » Auto Ziņas

Pilnīgi jauns Hyundai Kona – krosovers ar hibrīda spēka agregātu

5 Sep 2019  

Pilnīgi jauns Hyundai Kona - krosovers ar hibrīda spēka agregātuKona, kuras nosaukums ir radies, godinot Havaju lielāko salu, tika prezentēta 2017. gadā. Pērn iekšdedzes dzinēja Kona modeļiem pievienojās pilnībā elektrisks Kona Electric. Pieprasījums tieši pēc populārās Kona Electric versijas visā pasaulē ir bijis jo sevišķi liels, pateicoties jaudīgajai elektriskajai piedziņai un garajam nobraucamo kilometru attālumam, un ir pārsniedzis pat pašu Hyundai prognozes. Eiropā pārdoti gandrīz 120 000 automobiļu.

Pilnīgi jaunās Kona hibrīda piedziņa ir tāda pati, kā jau labi zināmā IONIQ hibrīda versijā: Kappa 1,6 litru GDI, tiešās iesmidzināšanas benzīna četru cilindru dzinēju apvienojumā ar elektromotoru un dubultā sajūga automātisko transmisiju. Šis jauninājums nodrošina maksimālo kombinēto jaudu 141 ZS un 265 Nm griezi. Ekonomiskā iekšdedzes dzinēja jauda ir 105 ZS un grieze 147 Nm. Pastāvīgā magnēta elektromotors nodrošina 43,5 ZS (32 kW) ar maksimālo griezi 170 Nm.* Kompaktais litija jonu polimēra akumulators ir gan jaudīgs, gan drošs, pateicoties 4 slāņu uzbūvei. Tā ietilpība ir 1,56 kWh. Izcilais uzlādes un izlādes sniegums optimizē augsta sprieguma akumulatora jaudu un enerģijas atgūšanu.

Pilnīgi jauns Hyundai Kona - krosovers ar hibrīda spēka agregātuPapildaprīkojuma audio-video-navigācijas sistēmai (AVN) ir krāsains 10,25”collu skārienjūtīgs ekrāns ar piecu gadu bezmaksas LIVE pakalpojumiem – informāciju par laika apstākļiem, satiksmi, radariem un ievērojamākajiem apskates objektiem. Kā viens no jaunumiem ir ekrāna sadalīšana trijās daļās, kur redzamo informāciju iespējams mainīt. Ir iespējama arī Qi standartam atbilstošu mobilo tālruņu bezvadu uzlāde. Bluetooth ļauj sistēmai pievienot divus avotus, piemēram, tālruni brīvroku režīmā un planšeti kā audio ierīci.

Pilnīgi jaunās Kona hibrīda baltās detaļas liek tam izcelties starp pārējiem šīs līnijas modeļiem. Standarta modeļi ir aprīkoti ar melniem austa auduma sēdekļiem ar baltām vīlēm, piedāvājumā ir arī melni auduma-ādas sēdekļi ar baltām vīlēm un melnas ādas sēdekļi ar baltām vīlēm. Kā arī piejams būs izteiksmīgie salona krāsu komplekti, ko pazīstam jau no esošajām Kona komplektācijām: Orange, Lime un Red. Visos krāsu komplektos salona griesti ir melnā krāsā. Klientu izvēlei pieejamas būs 26 dažādas eksterjera krāsas.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.