Autodroms » Auto Ziņas

Porsche pievieno sporta automobiļu saimei divus spridzekļus – 718 Cayman GTS un 718 Boxster GTS

16 Jan 2020  

Porsche pievieno sporta automobiļu saimei divus spridzekļus - 718 Cayman GTS un 718 Boxster GTSPorsche pievieno sporta automobiļu saimei divus izteikti sportiskus modeļus ar vidū novietotu motoru un ar lieliskiem tehniskajiem parametriem: 718 Cayman GTS 4.0 un 718 Boxster GTS 4.0. Jaunos divvietīgos automobiļus darbina tas pats 294 kW (400 ZS), četrlitru, sešcilindru opozītmotors, kas tiek izmantots 718 Spyder un 718 Cayman GT4. Apvienojumā ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu un sporta izplūdes sistēmu tas nodrošina izcilu jaudu un dziļu gandarījumu no braukšanas. Lai sasniegtu maksimālo ātrumu 293 km/h, sprintu no vietas līdz 100 km/h tas veic 4,5 sekundēs. Ar standartaprīkojumā uzstādīto Porsche aktīvās piekares pārvaldības (PASM) sporta piekari, kā arī par 20 milimetriem pazemināto klīrensu un Porsche griezes momenta vektorēšanu (PTV) ar mehānisku pašbloķēšanās aizmugurējo diferenciāli GTS jaunā paaudze panāk brīnišķīgu līdzsvaru starp dinamisku vadāmību un ikdienas komfortu. Standartaprīkojumā uzstādītā Sport Chrono pakotne ar atjaunināto lietotni Porsche Track Precision arī paspilgtina sporta automobiļu ar vidū novietotu motoru sportisko raksturu. Melni kontrastējošie noformējuma elementi un tumšs Alcantara® salons veido GTS modeļiem tipiskus akcentus.

718 Cayman GTS 4.0 bāzes modeļa cena ir 68 300 € (bez PVN 21 %), savukārt 718 Boxster GTS 4.0 maksās 70 000 € (bez PVN 21 %). Abi modeļi būs pieejami no 2020. gada marta beigām.

Porsche pievieno sporta automobiļu saimei divus spridzekļus - 718 Cayman GTS un 718 Boxster GTSTāpat kā modeļos 718 Spyder un 718 Cayman GT4 jaudīgais četrlitru motors izceļas ar sevišķu efektivitāti. Automobiļu efektivitāti paaugstina arī adaptīvā cilindru vadība, kas pie mazām slodzēm pārmaiņus izslēdz vienu no divām cilindru rindām, tiešā degvielas iesmidzināšana ar pjezosprauslām un mainīga ieplūdes sistēma. Tāpat GTS motors atstāj iespaidu ar milzīgajām jaudas rezervēm un tūlītējās reakcijas raksturlielumiem. Tas bez pūlēm sasniedz 7 800 apgriezienu minūtē, un ar standartaprīkojumā uzstādīto sporta izplūdes sistēmu ar dinamisku amortizatoru vadību tam piemīt arī sešcilindru opozītmotora sulīgās skaņas akustiskās priekšrocības. 718 GTS 4.0 modeļi pārņem no 718 Spyder un 718 Cayman GT4 divu izpūtēju sporta izplūdes sistēmu ar iebūvētu benzīna cietdaļiņu filtru. Ar seglveida konstrukciju tā veido vietu kontrastējošai melnajai aizmugures apakšdaļai, kas ir speciāli izstrādāta GTS modeļiem.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.