Autodroms » Vēsture

Renault Clio svin savu trīsdesmito gadadienu! Vai šajā laikā kaut kas mainījies?

7 Sep 2020  

Renault Clio svin savu trīsdesmito gadadienu! Vai šajā laikā kaut kas mainījies?30 gadi, kas pilni stilistisku un tehnoloģisku izmaiņu, klientu vēlmju apmierināšanas un reālu dzīves stāstu. Kurš gan vēl nezina par Clio? Vēl jo vairāk – teju katram ir kāds sens vai gluži jauns stāsts par to, kā kopā ar Clio aizvadīti garāki un īsāki ceļojumi.

Kopš tā debijas 1990. gadā, Clio ir bijis grupas pārdotākais modelis visā pasaulē ar 15 miljoniem pārdoto vienību. Automašīna, ko visbiežāk dēvē par franču iecienītāko automobili, kopš 2013. gada ir kļuvusi par B segmenta līderi Eiropā. Bet papildus komerciālajiem panākumiem Clio galvenokārt ir piedzīvojumu simbols gan Renault uzņēmumā, gan ārpus tā.

Gadu gaitā Renault ir izdevies saglabāt šī mazā pilsētas automobiļa DNS, kas ir bijusi tā panākumu atslēga. Pašlaik Renault piedāvā šīs automašīnas piektās paaudzes versiju, kas vēl vairāk iemieso Clio “stilu”.

Pašreizējais Clio V turpina laikmetam atbilstošu, pilnīgi drošu transportlīdzekļu tradīciju. To apliecina arī EuroNCAP testi, kuros automašīna

ieguva 5 zvaigznes. Clio sper vēl vienu soli uz priekšu un ar inovatīvo E-TECH Hybrid tehnoloģiju raksta nākamo nodaļu savā vēsturē. Ar augsti novērtēto daudzpusību Clio elektrificē ikdienas dzīvi un pielāgojas aizvien plašāku grupu mobilitātes vajadzībām.

Atzīmējot modeļa 30 gadu jubileju, Renault digitālās komunikācijas komanda ir uzsākusi kampaņu #CLIOGENERATION. Princips ir gaužām vienkāršs: ikvienam vai gandrīz ikvienam ir kāds ar Clio saistīts stāsts. Renault sociālie tīkli publicē arhīva fotoattēlus un videoklipus, intervijas ar darbiniekiem un lieliskus klientu stāstus par Clio. Šos reālos stāstus var atrast Instagram, Facebook un Twitter vietnēs.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.