Autodroms » Komerctransports

Renault Express Van atbilst to profesionālo lietotāju vajadzībām, kuri meklē labāko cenas un veiktspējas attiecību

15 Feb 2021  

Renault Express Van atbilst to profesionālo lietotāju vajadzībām, kuri meklē labāko cenas un veiktspējas attiecībuJaunajam Express Van piemīt Renault zīmolam tik raksturīgā stilistika, piemēram, LED lukturu C veida (C-Shape) akcents.
Vertikālais buferis un augstais režģis, rievotais motora pārsegs un plūstošās līnijas piešķir jaunajam Express Van vienlaikus robustu un dinamisku raksturu. Tā dizainā iekļauta arī pievilcīga apdare un hromēti ieliktņi.

Salonā ieraudzīsiet mūsdienīgu horizontālu vadības paneli ar tīrām līnijām, kas uzsver salona plašumu. Jaunajā Express Van īpaša uzmanība pievērsta uzglabāšanas nodalījumiem ar rekordlielu ietilpību – līdz 48 litriem.

Express Van Eiropā būs pieejams ar 1,3 TCe 100 FAP benzīna un 1,5 Blue dCi 75 un 95 dīzeļdzinējiem ar manuālo 6 pakāpju pārnesumkārbu. Ecoleader 1.5 Blue dCi 75 dīzeļdzinējs palīdz samazināt degvielas patēriņu.
Ārpus Eiropas jaunais Express Van būs pieejams ar 1,6 TCe 110 benzīna dzinēju (ar manuālo 5 pakāpju pārnesumkārbu) un 1,5 Blue dCi 95 dīzeļdzinēju (ar manuālo 6 pakāpju pārnesumkārbu).

Jaunais Renault Express Van tirdzniecībā Eiropā un ārpus tās nonāks šī gada aprīlī.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.