Autodroms » Auto Ziņas

Renault jaunākais konceptauto – Renault Morphoz! Izklausās tik pat interesanti kā izskatās!

3 Mar 2020  

Renault jaunākais konceptauto – Renault Morphoz! Izklausās tik pat interesanti kā izskatās!Šis futūriskais automobilis atspoguļo “Renault” koplietojamas elektromobilitātes redzējumu laikposmam pēc 2025. gada. Tā nosaukums ir “MORPHOZ”. Tas ir radīts, balstoties uz alianses jauno modulāro elektroplatformu “CMF-EV”, kas piedāvā vairākas ne tikai jaudas, akumulatora ietilpības un nobraucamā attāluma, bet arī lietotāju iespēju un bagāžnieka tilpuma konfigurācijas.

Zīmola būtībai uzticīgais konceptautomobilis “MORPHOZ” iemieso “Renault” projektēšanas stratēģijas dzīves zieda diagrammā, kas veidota, balstoties uz cilvēka dzīves posmiem. Tomēr tas nav tikai pētniecisks mobilitātes redzējums. Tā konstrukcijas, detaļu un salona iekārtojums vēstī arī par jaunu “Renault” elektromodeļu saimi tuvākajos gados.

Elektromobiļu iegādi joprojām galvenokārt kavē nobraucamais attālums, tomēr drīzumā tiks kliedēts priekšstats, ka elektromobilitāte ir pārāk ierobežojoša, un “Renault” konceptautomobilis “MORPHOZ” ir līdz šim labākais elektromobiļu iespēju apliecinājums.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.