Autodroms » Viedoklis

Renault-Nissan-Mitsubishi boss Karloss Gons “sēžot” visbriesmīgākajā Japānas cietumā

26 Nov 2018  

Renault-Nissan-Mitsubishi boss Karloss Gons "sēžot" visbriesmīgākajā Japānas cietumāStāstīt par to, ka Renault-Nissan-Mitsubishi galva Karloss Gons ticis arestēts aizdomās par milzu apmēru finanšu mahinācijām, droši vien ir lieki. Par to izstāstījuši visi, kam vien nebija slinkums. Arests ir uz desmit dienām un noticis pateicoties kompānijas Nissan iekšējiem izmeklējumiem. Apspriest šā kunga vainu ir pāragri, jo to jālemj tiesai. Toties ārvalstu medijos klīst baumas par to, kur savu apcietinājumu Gona kungam nākas izciest.

Oficiāli šādas ziņas neviens izplatījis nav. Vien visu zinošie žurnālisti apgalvo, ka Karloss Gons ievietots Tokijas cietumā, kurš jau izsenis zināms kā ļoti briesmīga vieta. Pirms divdesmit gadiem te savu nāves sodu gaidījuši bēdīgi slavenās japāņu sektas Aum Sinrijo līderi un biedri.

Tas ir stingrā režīma cietums un Gona kungam tāpat kā visiem citiem esot tikai astoņas stundas miegam, trīs žēlīgas ēdienreizes, viena pusstundas pastaiga slēgtā pagalmiņā un obligātas 30 minūtes fiziskās nodarbības. To zina stāstīt Bloomberg.

Renault-Nissan-Mitsubishi boss Karloss Gons "sēžot" visbriesmīgākajā Japānas cietumāZinātāji stāsta, ka cietuma kameras esot vidēji piecus kvadrātmetrus lielas, vienā galā izvietota izlietne un tualetes pods, otrā – gultu aizstājošie tradicionālie japāņu guļamie matrači. Dušā arestanti var tikt divas reizes nedēļā un satikšanās laikā, ja tāda atļauta, obligāta esot medicīniskā sejas maska, lai izvairītos no cietumnieku iespējas inficēties ar vīrusiem.

Protams, cietuma iemītniekiem esot liegta piekļuve telefoniem vai datoriem. Katru dienu tikšanās atļauta vien 15 minūšu garumā. Diemžēl nav īstas skaidrības, vai tas attiecas tikai uz tikšanos ar tuviniekiem, vai arī advokātu.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.