Autodroms » Sports

Renault plašiem soļiem iesoļo virtuālajā autosportā! RENAULT SPORT TEAM VITALITY

17 Feb 2018  

Renault plašiem soļiem iesoļo virtuālajā autosportā! RENAULT SPORT TEAM VITALITY

Francijā, trešajā globālajā elektronisko sporta profesionāļu un partneru pulcēšanās pasākumā, Renault paziņoja, par pievienošanos eSporta pasaulei ar sadarbību ar labāko Franču komandu Eiropā, TEAM VITALITY, kas var lepoties ar daudziem starptautiskiem tituliem.

Sadarbība ar Team Vitality sniegs Renault iespēju piesaistīt pilnībā jaunu un unikālu auditoriju – eSporta entuziastus un fanus, kā arī spēlētājus, kas dalās ar Renault mīlestībā pret sportu, konkurenci un inovācijām.

Partnerība veido pilnīgi jaunu vienību – RENAULT SPORT TEAM VITALITY, kas veltīta motorsporta spēlēm.

Renault Sport Team Vitality piedalīsies šī gada Rocket League čempionātā Eiropā – motorsportā balstītā simulācijas spēlē, ar vairāk nekā 25 miljoniem spēlētāju visa pasaulē. Komandu vadīs šādi spēlētāji:

 • Filips Pāsmeijers (Philip Paschmeyer) – Paschy90 (Rocket League)
 • Viktors Lokets (Victor Locquet) – Fairy Peak! (Rocket League)
 • Sandro Holcvarts (Sandro Holzwarth) – FreaKii (Rocket League)
  Šobrīd notiek pārrunas ar F1®, lai konkurētu Formula 1® eSporta simulācijas spēļu sacensībās.

   

  Renault Sport Racing nodrošinās komandas spēlētājiem pieeju Formula 1® rūpnīcai Enstone, Anglijā, lai sniegtu tiem iespēju mācīties no profesionāliem pilotiem un tehniskā personāla. Komandas biedriem būs iespēja tikties ar ekspertiem, kuri ikdienā strādā F1® spraigajos apstākļos. Apmaiņā Vitality dalīsies ar savu pieredzi, kā vairākkārtēji Eiropas un pasaules čempioni dažādās kategorijās, lai palīdzētu komandas jaunākajiem profesionālajiem spēlētājiem.

   

  Ar partnerību eSportā, Renault pievienojas citiem komandas atbalstītāju zīmoliem, piemēram, Adidas, Omen by HP, Volvic un Canal. Kā Team Vitality oficiālais partneris, Renault zīmols parādīsies uz komandas spēlētāju apģērbiem League of Legends un FIFA turnīros.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.