Autodroms » Zvaigžņu auto

Reperis Eminem savārsmojis pilnu garāžu superautomobiļu! Ienesīga nodarbošanās!

20 Aug 2019  

Reperis Eminem savārsmojis pilnu garāžu superautomobiļu! Ienesīga nodarbošanās!Iespējams, daudzi zina repa karali ar segvārdu Eminem. Bet kurš var nosaukt ritmiskās dzejas meistera īsto vārdu? Maršals Brūs Metersa III. Kāpēc trešais? To lai pēta zvaigžņu pētnieki. Mums vairāk interesē, kas noslēpts lielā viņa īpašumā izvietotā namā, kas līdzinās Berlīnes modernās mākslas muzejam. Un tur ir virkne ļoti dārgu automobiļu, kurus mutes mākslinieks sapircis par saviem sūri grūti nopelnītiem honorāriem.

Katrs tērē naudu, kā grib. Galvenais, lai būtu, ko tērēt. Eminems par trūkumu nevar sūdzēties jo bez repošanas iztiku pelnā arī kā veiksmīgs producents un komponists. Līdz ar to viņa iespējas izvēlēties braucamrīkus ir krietni lielākas kā parastam mirstīgajam.

Runā, ka Maršala Brūsa Metersa III pats mīļākais automobilis esot lielais un komfortablais cadillac Escalade. Tiesa gan, tas noteikti Eminem garāžā ir arī pats lētākais automobilis. Neskatoties uz to, ka Escalada vidējā cena ir ap 130 000 eiro, tas Eminem kolekcijā ir budžeta klases eksemplārs, salīdzinot ar visu parējo.

Kas tieši atrodams pazīstamā repera staļļos? Tur mājo gan Aston Martin V8 Vantage, gan Ferrari 575, Porsche Carrera GT, Ford GT, Audi R8 Spyder, Porsche 911 GT3 RS 4.0, Porsche 911 GT2 RS, Lamborghini Aventador, Porsche 911 Turbo, McLaren MP4-12C, Ferrari 599 GTO un Ferrari 430 Scuderia.

Droši vien varētu būt patīkami no rīta mosties un pavadīt brokastu laiku dziļās pārdomās par to, ar kuru mega dārgo automobili šodien doties pie rajona čaļiem nedaudz parepot!

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.