Autodroms » Zvaigžņu auto

Reperu auto izvēle – Timati “spiež” uz vācu autobūves zīmoliem. Piemēram, Porsche Cayenne Turbo!

26 Aug 2019  

Reperu auto izvēle - Timati "spiež" uz vācu autobūves zīmoliemNe jau tikai Amerikā un Losandželosā cilvēki ritmiski skaita pantus tik pat ritmiskas mūzikas pavadībā. To dara arī kaimiņzemē Krievijā. Viens no šis zemes populārākajiem repa tēliem ir Timati jeb vienkārši Mr. Black Star. Un, ja reiz populārs un bagāts, tad arī automobiļi garāžā šādi tādi atradīsies!

Timati auto izvēla stabīli balstās uz Vācijas autobūves zīmolu popularitāti. Viņa kolekcijā ir tādi interesanti eksemplāri kā Mercedes-Benz CL600, Mersedes-Benz SL Lorinser vai Porsche Cayenne Turbo.

Starpcitu, tieši par oranžo Porsche Cayenne Turbo ar dizaina pakotni TechArt Magnum “Black Star” klīst leģendas pat tālu aiz Krievijas robežām. Ar šo auto kaimiņzemes hip hop zvaigzne nesen pavizinājies pa naksnīgajām Maskavas ielām un pamanījies aizbēgt no veselām piecām policijas ekipāžām, kas vēlējās mākslinieku noķert, lai atgādinātu par Ceļu satiksmes noteikumiem.

Vispār būtu brīnums, ja policijas “vecā kaluma” VAZ markas automobiļi tiktu līdz 215 000 eiro vērtajam Porsche Cayenne ar 4,8 litru V8 benzīndzinēju, kura maksimālā jauda sasniedz 550 zirgspēkus, bet līdz simtam ar to var ieskrieties 4.9 sekundēs. Ko nu tur līdz simtam! Līdz ātrumam 200 kilometri stundā Timati oranžais brīnums tiek nieka 16 sekundēs!

Māksliniekam jābūt ieturētam līdz pat pēdējai vīlītei! Tāpēc Timati oranžajā Porsche sēdekļu āda nošūta ar automobiļa krāsas štepējumu, bet uz galvas atbalsta oranžiem burtiem izšūts lepns uzraksts BLACK STAR.

Taču ne jau nu tikai ar vienu auto īsts mākslinieks vizināsies pa naksnīgo Maskavu. Nesen kolekcijai pievienojās arī ar baltu pērli nokrāsots Audi R8. Neskatoties uz to, ka šāda auto cena sākās kaut kur plus mīnus no 115 000 eiro, Timati tādu iegādājās par 287 000 eiro. Ekskluzīvs! Forsēts V10 dzinējs, ekskluzīva iekšējā apdare, jau minētā baltās pērles krāsa, maksimālais ātrums 316 kilometri stundā un ieskrējiens līdz simtam 3,3 sekundēs! Tā lūk dzīvo un pārvietojās sankciju nomāktās kaimiņzemes skatuves mākslinieki. Ne par kapeiku sliktāk par saviem amerikāņu kolēģiem. ja nu vien automobiļu izvēle nedaudz atšķirās…

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.