Autodroms » Tirgus

Re:TV raidījums AUTODROMS: kad ir un, kad nav jāmaksā PVN, pērkot lietotu automobili?

19 Mai 2019  

Re:TV raidījums AUTODROMS: kad ir un, kad nav jāmaksā PVN, pērkot lietotu automobili?Iespējams, dabā pastāv arī citas versijas. Mūsu rīcībā ir šī! Pagaidām vienīgā, jo WebAutoBid.eu neatteica un padalījās ar informāciju. Atšķirībā no tiem, kam viss ir slikti, viss ir nepareizi, visi ir noziedznieki, bet… Bet paši tribīnē nekāpj un situāciju neskaidro.

Šķietami viss daudz maz saprotami un loģiski. Gan privātpersonām, gan uzņēmumiem un pat lietotu auto tirgotājiem. Ja pēdējie gan jau ne vienu sējumu likumus vien izlasījuši, lai nodarbotos ar to, ko sauc par savu rūpalu, tad parasts cilvēks un neliels uzņēmums bez juristu armijas var apjukt ātri vien. Droši pievienojiet arī savu situācijas redzējumu! gan to, kā tas ir šobrīd, gan arī to, kā jūsuprāt tam vajadzētu būt.

Lai kā tur būtu un kā ne – pats galvenais, lai lietota automobiļa pircējam ir skaidrība un pārliecība, ka rīkojas pareizi un likuma ietvaros. Tāds taču ir mūsu visu kopējais mērķis?

Bet ne jau tikai PVN vien. Arī AutoDNA sarūpējis kārtējo pārsteigumu! Protams, arī vērtīgi padomi no KROWN, AVOCAR un AUTODUALS! Viss, kas kaut nedaudz var atvieglot mums dzīvi un pagarināt mūsu automobiļa mūžu!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.