Autodroms » Auto Ziņas

Romas pāvests ticis pie jauna automobiļa – pirmo reizi vēsturē tas ir Nissan!

4 Okt 2019  

Romas pāvests ticis pie jauna automobiļa - pirmo reizi vēsturē tas ir Nissan!Ja atceramies, tad augstākā ranga garīdznieka auto parkā bijuši dažādi automobiļi. Ne viens vien auto ražotājs uzskatījis par pienākumu uzdāvināt pāvestam kādu no saviem izstrādājumiem. Pēdējā dāvana, šķiet, bija Lamborghini. Nu svētais tēvs ticis pie jauna transporta svinīgiem izbraucieniem un tas radīts uz Nissan bāzes.

Nissan NP300 ir pikaps, kuru ražo speciāli Dienvidāfrikas republikai. Tiesa gan, šis auto sastopams arī citviet pasaulē. piemēram Ukrainas armijā ar lielu ložmetēju uz jumta. Taču auto ir liels un ērts, kas droši vien pamudināja to pārvērst par tā dēvēto “papamobili”.

Pikapa platformā izveidots tronis ar divām sēdvietām, barjera, kur pieturēties kā arī stikla nojume. Stikls ir troņa priekšpusē, virs galvas un aizmugurē.

Šis konkrētais eksemplārs radīts speciāli Romas pāvesta vizītei Mauritānijā. Vai ar šo pašu auto garīdzniekam nāksies braukt vēl citu vizīšu laikā, pagaidām konkrētas atbildes nav.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.