Autodroms » Tehnoloģija

Samsung izziņo jaunos Galaxy A71 un Galaxy A51 viedtālruņus

6 Jan 2020  

Samsung izziņo jaunos Galaxy A71 un Galaxy A51 viedtālruņusSamsung papildinājis iecienīto Galaxy A viedtālruņu sēriju ar Galaxy A71 un Galaxy A51 modeļiem. Jaunie modeļi ir aprīkoti ar izturīgu akumulatoru ikdienas skrējienam, gudrāku kameru izteiksmīgām fotogrāfijām un Infinity-O 6,7 vai 6,5 collu displeju lieliskai vizuālajai pieredzei.

Abiem modeļiem ir fotokamera ar četriem objektīviem – galveno kameru, Ultra Wide (ultra platā leņķa), Macro (makro) un Depth (dziļuma), kas apvienojumā ar inteliģento kameras funkcionalitāti ļauj veiksmīgi uzņemt fotogrāfijas visdažādākajos apstākļos un diennakts stundās. Galaxy A71 ir 64 megapikseļu galvenā kamera, savukārt Galaxy A51 – 48 megapikseļu galvenā kamera. Jaunajiem Galaxy A viedtālruņiem ir arī 123 grādu plata kameras lēca, kuras skata leņķis ir tikpat plats kā cilvēka acij, turklāt kamera automātiski analizē, kad nepieciešams pārslēgties uz Ultra Wide režīmu. Jaunie modeļi ir piemēroti, lai uzņemtu video arī aktīvu piedzīvojumu laikā, jo ar Super Steady video režīmu ieraksta vibrācija tiek minimizēta.

Galaxy A sērijas jaunie viedtālruņi ir aprīkoti ar 4500 mAh un 4000 mAh ietilpības akumulatoriem, ko var īpaši ātri uzlādēt ar 25 W un 15 W lādētājiem. Abi jaunie modeļi ir iekļauti Samsung ekosistēmā, sniedzot iespēju izmantot Bixby (Vision, Lens Mode, Routines) un Samsung Health. Iekārtas tiek aizsargātas ar mikročipu līmenī iestrādāto Samsung Knox drošības platformu, nodrošinot informācijas aizsardzību jau no viedtālruņa pirmās ieslēgšanas brīža.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.