Autodroms » Auto Ziņas

ŠKODA SUPERB iV hibrīds, kas ar elektrību vien spēj nobraukt pat līdz 60 kilometriem

10 Mar 2020  

ŠKODA SUPERB iV hibrīds, kas ar elektrību vien spēj nobraukt pat līdz 60 kilometriemPirms neilga laika līdz Latvijas tirgus plauktiem nonāca vēl kāds dabai un lietotāja maciņam draudzīgs hibrīds. Nedaudz palūkosimies, kas šim biznesa klases limuzīnam atrodams “puncītī”!

ŠKODA SUPERB iV ir pirmais no elektrotīkla lādējamais hibrīda automobilis un ŠKODA zīmolam pirmais solis e-mobilitātē. Hibrīda piedziņa apvieno elektrodzinēja un tradicionālā iekšdedzes dzinēja priekšrocības, nodrošinot braucienu tikai ar elektrodzinēju “e-mode” režīmā līdz 62km, kas ir lieliski piemērots pilsētā. Vienlaikus SUPERB iV nodrošina plašu diapazonu tālāku attālumu vieglai pārvarēšanai.

Zem SUPERB iV motora pārsega ir 1.4 TSI dzinējs, kuru atbalsta elektrodzinējs, nodrošinot 160 kW lielu maksimālo sistēmas jaudu un 400 Nm lielu griezes momentu. Šī spēka piedziņa tiek nodrošināta ar automātisku 6 pārnesumu pārnesumkārbu (DSG) ar trim sajūgiem.

SUPERB iV ir akumulators, kura kopējā jauda ir 13 kWh un to var uzlādēt divējādi – kombinētajā režīmā vai pievienojot elektrotīklam. Izmantojot standarta elektrotīkla kontaktligzdu, pilnīgi tukša akumulatora uzlādei ir nepieciešamas 6 stundas, savukārt, izmantojot sienas uzlādes (wall box) iekārtu, nepieciešamas 3 stundas un 30 minūtes.

SUPERB iV ir pieejams Ambition, Elegance, L&K un SportLine aprīkojuma līmeņiem sedana un universāla virsbūvēm. Papildu aprīkojuma plašajā klāstā ietilpst arī SUBERB tradicionālajam modelim pievienotās inovācijas, piemēram, uzlabotās asistentu palīgsistēmas autovadītājiem un salona modernizējumi.

ŠKODA SUPERB iV Ambition cena Latvijā ir sākot no 31 800 eiro.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.